Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Létezik nikotinmentes vízgőzös...

Létezik nikotinmentes vízgőzös elektromos cigaretta?

Figyelt kérdés
Egy hónapja nem dohányzom, elég jól bírom, nem is kívánom, csak maga a mozdulat hiányzik, erre keresek egy egészséges megoldást :-)
2012. febr. 17. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Rágcsálj fogpiszkálót. :D
2012. febr. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen létezik. Uggyan olyan ízesítésű liquidek vannak nikotinos és nikotinmentes. Ha komolyan ebben gondolkodsz akkor figyelmedbe ajánlom az [link] csapatot. Ott megtalálsz mindent. És a fórumokon is tanulhatsz. Én is ott kezdtem és folytatom is. Kezdtem a 12 mg nikotin tartalmúval most a 4mg-nél járok. Következő lépés a nikotin mentes lesz.
2012. febr. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Létezik persze. Ahogy az előttem lévők is mondták, van komoly liquid is ami nikotin mentes, de ha nincs elektromos cigid, akkor menj ki a lengyel piacra, ott 1500Ft-ért adnak gagyit, amiben nincs nikotin. Egy rakat kaka, jobban megérné befektetni, de ez is egy megoldás.

A minőségnek ára van, de mindig van félmegoldás olcsóbban.

2012. jún. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!