Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Házon belüli áramszünetet...

Prokopf kérdése:

Házon belüli áramszünetet idézek elő a főbiztosító lekapcsolásával. Visszakapcsoláskor - feltételezve , hogy előtte minden elektromos fogyasztót lekapcsoltam - hogyan tudom ellenőrizni, hogy van -e áram, és az elektromos eszközök működőképességét?

Figyelt kérdés
Az elektromos eszközök bekapcsolása nélkül értendő azok működőképességének ellenőrzése. "Ujj a konnektorba" típusú válaszokon kívül minden elképzelés érdekel.

2021. aug. 19. 12:06
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

:D

Nem mondta senki, hogy biztosan. Én azt írtam, hogy: ezer más előzetes vizsgálat van.

Te vagy az, aki nem tudja, hogy a nullapont az magától is földpotenciálon van?

2022. márc. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

Kedves #31-es: hogyan kapcsolódik a kérdéshez a nullapont és a földpotenciál? Nem az érintésvédelem a téma, hanem az elektromos eszközök működőképességének ellenőrzése. Ha egy készülék csak kettős szigeteléssel rendelkezik, attól még működni fog, ha nincs meghibásodva.

Na de hogyan állapítod meg, hogy működik, ha nem kapcsolhatod be? Az ezer más előzetes vizsgálatból csak egy használhatóra lennék kíváncsi.

2022. márc. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

"hogyan kapcsolódik a kérdéshez a nullapont és a földpotenciál?"

Úgy, hogy egy másik kérdésben egy ekkora pontszámos, mint te, fejezte ki tudatlanságát ezzel az alapdologgal kapcsolatban. De ha az is te voltál, akkor nem ragozom tovább, felírom reménytelennek.

2022. márc. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

Nos, az nem én voltam. De nyilván tudatlanságot árultam el a válaszommal, ha ilyen következtetésre jutottál.

Azonban ez a fórum pont arra van kitalálva, hogy a tudatlanokat végre valaki felvilágosítsa. Kérlek, tedd meg!

Előre is köszönöm!

2022. márc. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, most már elárulhatod a helyes választ amit vártál.
2022. dec. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:

#35

Sajnos ez egy lényegi kérdés, amire egyelőre én sem tudom az optimális választ.

2022. dec. 4. 10:50
 37/39 anonim ***** válasza:
79%
Értem hogy nincs válasz, de a kérdés értelmét sem látom tisztán a gyakorlatban.
2022. dec. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
58%
Pedig tök egyértelmű mit akar. Válaszokat is kapott bőven. De megint ott tartunk, hogy ő kitalált valamit és azt akarta, hogy mi megerősítsük, hogy jól találta-e ki. És amig valaki pontosan nem írja le ugyanazt amit ő kitalált, addig nincs válasz. Mert minden más válasz nem válasz. A bolondok már csak ilyenek.
2022. dec. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:

"A zsenit az őrülttől egy hajszál választja el."

"...mondta egyszer egy magát okosnak tartó átlaghülye, aki nem tudott különbséget tenni a kettő között."

És ezzel nem arra céloztam, hogy zseni lennék (bár bolondnak sem tartom magam), csupán arra, hogy ez egy fórum, ahol lehet kérdezni. Bármit. Olyat is, amire (még) nincs válasz(unk).

Te szoktál? (Mármint kérdezni...)

2023. jún. 19. 09:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!