Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szétszedtem a számítógépem,...

Szétszedtem a számítógépem, szobafestés miatt és ujra összeraktam, Mi a hiba?

Figyelt kérdés

van 2db viper 3200mh-s ramom amivel eddig hibátlanul működött, amint összeraktam nem ment CC,D5,55-ös hibakódót ír. Haveromtól kértem egy 2166mhz-s ramot. Azzal működik. Amint breakok mellé egy másik ramot tökmindegy milyen mhz-s vagy időzítésű nem működik. Bios reset és Clrom resetet is nyomtam többször.CC,D5,55-ös ( elvileg memóriahiba) Megnéztem esetleg valamelyik láb eltört-e esetleg a processzoron, de nem.


Alaplapm: Asus Maximus formula VIII HERO



2021. aug. 24. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem fogdostad meg a ramot?

Esetleg rzár.

De honnan tudtad a hibakódot? RAM nélkül nem ad képet.

2021. aug. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
oxidos az érintkező, csiszold meg
2021. aug. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Biosban állítsd át dual vagy enhanced mode-ra, vagy csak simán auto-ra.
2021. aug. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Bisoban auto-ra tettem mindent. A hibakódot kijelzi az alaplapom. van rajta Q-Code azthiszem ez a neve.
2021. aug. 25. 16:38
 5/5 A kérdező kommentje:
A ramok a haverom gépében működik.
2021. aug. 25. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!