Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy elemmel működő zenélő...

Egy elemmel működő zenélő gyerekjáték mitől ad ki hangot ha hozzá sincs nyúlva?

Figyelt kérdés
2021. aug. 25. 18:42
 1/8 anonim válasza:

Ez elég para.

Nem volt mellette valaki?

Lehet rá lett lépve, vagy éppen tenyerelve

2021. aug. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én terehettem a ruhát, a gyerek az eteőszékben ült, a kutya az asztal alatt feküdt, nem nyúlt hozzá senki.
2021. aug. 25. 18:54
 3/8 A kérdező kommentje:
Állatira megijedtem, remélem hogy csak valami zavar volt az elektronikájában.
2021. aug. 25. 18:56
 4/8 Szirty ***** válasza:

Nyilván van benne valamilyen érzékelő amire beindul. Ennek nem megfelelő működése, túlérzékenysége vagy egyéb problémája messze nem meglepő egy ilyen filléres műszaki konstrukció esetén.


Ki kell kapcsolni és akkor nem tud ilyen meglepetést okozni... :)

2021. aug. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató választ.
2021. aug. 25. 19:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Beleköltözhetett Chuckie.
2021. aug. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Volt ilyen film is...😁
2021. aug. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet benne valami szenzor – ami esetleg hibás is vagy túlérzékeny – amire reagál, vagy a ki-bekapcsoló kar/gomb nem izolál megfelelően ezért néha magától felkapcsol.

De láttam már szellemjárta babákat/játékokat, ameddig különösebb bajt nem okoz addig nincs gond. A játék esetleg nem használtan került hozzátok?

2021. aug. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!