Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Viszonylag olcsó és megbízható...

Viszonylag olcsó és megbízható laptop vásárlása?

Figyelt kérdés
Egy jó ideje gondolkozok már egy cserén, de semmit se értek az egészhez hogy mit kéne figyeljek rajta. 200k környéke lenne a cél, akár használt akár új. Nekem annyi lenne a legnagyobb kikötés hogy néhány játékot el tudjon vinni értelmes grafikán (pl: lol) és ne akarjon 2 chrome tab után helikopter módba kapcsolva a szobát felfűteni.

2021. aug. 25. 19:35
 1/4 Szirty ***** válasza:

Olyan ez mint a hirdetés miszerint: "Cégünk jól, olcsón és gyorsan dolgozik. Ebből Ön kettőt választhat". :)


Csak itt a háromszög csúcsain az "olcsó", "megbízható", és "gyors" tulajdonságok szerepelnek...

2021. aug. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van, most a gyors az relatív. Nekem megfelel ha nem telik 20 perbe amíg bekapcsol és nem fagy ki a semmitől is
2021. aug. 25. 20:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor érdemes ssd-et nézni! Az új ryzen 5000 prociknak erős igpu-ja van, szerintem az elég lesz.

[link]

De ha mégse akkor menjen az mx450!

[link]

2021. aug. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vagy egy 1650-es +20ezerért!:)

[link]

2021. aug. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!