Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen tabletet vegyek digitál...

Milyen tabletet vegyek digitális jegyzetelésre egyetemre?

Figyelt kérdés

A telefonom iOS, a laptopom viszont androidos.

Szükségem lenne egy billentyűzetre is a tablethez (ami egyben hátvéd is) és ceruzára.

Fontos hogy legalább 9-10 órát lehessen használni töltés nélkül.

Ami még fontos, hogy legyen bluetoothos és lehessen wi-fi-re csatlakozni vele, bár szerintem ez alap…

150-280 ezer ft-ot tudok rászánni minden tartozékkal együtt. Tudom, hogy vannak kevesebbért is, csak tartok attól, hogy azok annyit is érnek… és nem bírnák évekig (3-4 évig) az intenzív használatot.


Amit én néztem az az iPad Air 4, maga a készülék belefér az árba, még az Apple Pencil 2-vel is, de a billentyűzet horribilis áron van, ha ezt a tabletet választanám, akkor vagy csak később tudnám megvenni hozzá a billentyűzetet, vagy nem-apple bill.t kéne vegyek - amikből nem tudom melyik a jobb minőségű.


Samsung tableteket és a Microsoft Surface Go 2 tabletet nézegettem még.



#egyetem #Android #tablet #IOS #digitális jegyzetelés
2021. aug. 26. 08:52
 1/3 anonim válasza:
100%

Nekem Samsung S6 lite tabletem van kb 1,5 éve, 120k körül volt. Szerintem teljesen megfelelő, nem lassul, nem melegszik (eddig), jegyzetelésnél is gyors.

Igazából ez a legolcsóbb Samsung tab amihez gyárilag adnak tollat, a billentyűzetes tok 20-25 körül volt, úgyhogy e felett egy S6 jó választás lehet, de szerintem az S7 is kijön a keretedből


+ azzal számolj, hogy a billentyűzetes tokok mindnél 20-30k körül kezdődnek

2021. aug. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tableten nehezebb jegyzetelni, mint notebookon, de billentyűzettel azért jobb. Egy olcsó, használt üzleti gép sokkal jobb.
2021. aug. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Plusz egy szavazat a Samsung galaxy tab s6 lite-ra. Én is azt használom, mindent is tud. (Én aliexpresszről rendeltem tokot rá, a mágneses, kinyitatós, ceruzatartósat, durván 5 000 Ft-ért, teljesen "eredeti", márkalogó nélküli)

Biztos kell hozzá billenytűzet? Kicsik rajta a gombok, tapasztalat. Nekem vékony ujjaim vannak, de így is annyiszor megbotlok, hogy csak lassít...

Jegyzeteleni szerintem mindneképpel kézzel jegyzetelj, sokkal átláthatóbb, gyorsabb! Az én tabletemben van egy samsung notes nevű app, ami jobb nem is lehetne, mindent is tud, nézz róla videót! Én imádom

2021. szept. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!