Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Acer laptopokról mit gondoltok?

Acer laptopokról mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Laptop vásárlás előtt állok és konkrétan erre gondoltam: [link]
2010. aug. 30. 17:32
 1/9 A kérdező kommentje:
nahát, nem jó a link? O.o
2010. aug. 30. 17:33
 2/9 A kérdező kommentje:
hátakkor ACER AS5542G-304G50MN
2010. aug. 30. 17:36
 3/9 anonim ***** válasza:

Hmm nem rossz...

De én inkább MSI-t vagy dellt vennék :))

2010. aug. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sokan szidják az Acert, de én semmit nem érzékeltem ebből a használat során. Kifogástalanul működik, sose volt baj vele - pedig állítólag garanciális szervizben is verhetetlenek, de nem volt alkalmam kipróbálni. :) Nekem sokkal inkább ellenemre van pl. az Asus, a hiperhullámzó billentyűzeteivel meg a recsegő gagyi borításokkal... Nem mondom, hogy minden kategóriában ilyen, de nem muszáj az olcsóbb gépeket feltétlenül rosszra csinálni. Szóval Acer forevör!
2010. aug. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Nekem acer van és semmi baja nem volt eddig. Két éve van meg, eddig egyszer kellett újratelepíteni vírus miatt, de ugye ez nem a gép hibája=)

Én szeretem, esztétikus és szép, jó a billentyűzete...=)

2010. aug. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is acer van, szerintem sincs semmi baja =)
2010. aug. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem is Acer van, 1,5 éve semmi baj nem volt vele.


Ellenben, az MSI-ket kerüld el. Ismerőseimnek 2-ből 2 fél éven belül meghibásodott.

2010. aug. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az ACER táborhoz...nálam is működik immár 2 éve kifogástalanul! (kopp-kopp)
2010. aug. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6930 zg-m van. Nyolc éves, bejárta velem a fél világot, szinte non-stop megy azóra is.
2016. okt. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!