Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit gondoltok a mini laptopokról?

Mit gondoltok a mini laptopokról?

Figyelt kérdés
Nekem inkább netezésre, zenehallgatásra, filmnézésre kell a koleszben lehetőleg 100 ezer alatt.
2010. aug. 6. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor gyűjts még, és vegyél egy normális laptopot. A netbookok jók lennének, ha tennének beléjük valami tisztességes provesszort, de mindegyikben csak az a gagyi Atom van...
2010. aug. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jók. Ha nVidia Ion-nal szerelt gépet veszel, akkor kapsz tisztességes multimédiás teljesítményt is. Ajánlott, hogy kétmagos Atommal vegyél gépet. Viszont árban ott vagy mint egy belépőszintű notebook. Dönts az igényeidnek megfelelően!
2010. aug. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100-ert , esetleg + 10-ert kapsz egy nagyobb laptopot es azzal jobban jarsz, mert net es filmnezes is sokkal jobb egy legalabb 14 inches kijelzon.
2010. aug. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Helló!


Én azt gondolom, hogy a mini laptop tényleg csak filmnézésre, zenehallgatásra, és netezésre alkalmas. Filmnézésre csak akkor jó, ha dvd-ről nézed, mert 2gb-ra nem sok film fér. Írtad hogy 100 ezer alatt keresel, itt egy oldal ahol van 23-24ezerért mini laptop: [link]


Remélem sikerült segítenem.

Sok szerencsét!

2010. aug. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
thx, sokat segítettetek, de még jöhetnek a vélemények!
2010. aug. 7. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!