Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van olyan mérleg amin folyamat...

Van olyan mérleg amin folyamatosan rögzíti mennyit mutat? Akár wifin akár usb kábellel számítógépre vagy bárhogy?

Figyelt kérdés
2021. szept. 8. 14:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
persze, vannak okosmérlegek
2021. szept. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy Withings Body van.

Wifin küldi az adatokat a telefonra, ott bármikor meg tudod nézni a gyarapodást/fogyást.

De maga a mérleg is kijelzi egy pici grafikonon az elmúlt 5 mérés eredményét.

2021. szept. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van:

[link]

kérdés az, hogy mire kell (mihez csatlakoztatnád, mit mérnél vele, milyen méréshatárral, milyen pontossággal)

2021. szept. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Persze hogy van. Mondjuk számítógépre átpöntyögni macerásabb mint venni egy noteszt és felírni dátummal.
2021. szept. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"venni egy noteszt és felírni dátummal."

pont az a lényege az okos dolgoknak hogy nem kell felírni hanem a telefonodhoz csatlakoztatod és automatikusan feljegyezi. Akár a tömeget, vércukrot, vérnyomást, hőmérsékletet, stb.

Ahogy elvégzed a mérést már ott is van a helyén az adat és lehet belőle statisztikát, grafikont, bármit csinálni néhány érintéssel.

2021. szept. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tudom hogy ez a lényege, csak tök fölösleges.
2021. szept. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nekem olyan kéne ami folyamatosan méri és betölti. Pl. másodpercenként egy mérés, heteken át
2021. szept. 8. 15:25
 8/11 anonim ***** válasza:
#7: #3-as hozzászólásomban már kérdeztem: MIT mérnél vele? A mérendő tárgy típusa (mondjuk ez valami élőlény, élelmiszer, fizikai/kémiai kísérlet,...), kiterjedése; mennyi a mérés előre várható intervalluma, szükséges pontossága?
2021. szept. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
2-3 kiló ha mondanám hogy max 5 kg de ha jóval olcsóbb az 1 kg akkor az. A pontosság is pénz kérdez mondanám H 1 gramm pontos de ha jóval olcsóbb akkor pl. 10 gramm lesz. De hetekig, ez fontos. Szilárd targyakat
2021. szept. 8. 15:52
 10/11 A kérdező kommentje:
Igazából olyan kell ami bármeddig mér. Max az elem szab határt vagy kabelesen az se. Akkor csak egy esetleges áramszünet.
2021. szept. 8. 15:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!