Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Laptop billentyűzetemre kis...

Laptop billentyűzetemre kis mennyiségű folyadék ömlött .Biztos h tonkrement? Többi lent

Figyelt kérdés
Talán egy kis kanálnyi vagy még kevesebb fröccs cseppent/ömlött a billentyűzetemre. Kicsit lassan cselekedtem de letöröltem majd megnéztem h működnek e a gombok és működtek. (Valószinu nem kellett volna neki állnim nyomogatni , lehet h ettol jobban lejutott a viz ) ezután a gép előszőr kiirta h frissit majd leállt. Bekapcsolni nemtudtam, de hallottam h megkezdi a bekapcsolást. Ezután megforditottam , majd szetszedtem a gepet es megtorolgettem, kihuztam az akkumlatort. Az alaplapon egy hangya meretu ilyen “hibat” lattam, ami a viz bejutastol szokott keletkezni elvileg de képeken amiket láttam erről ott 20x nagyobb méretű tehát valószinű annyira nem folyt be. Letoroltem es most is hagyom szaradni. A kerdes h szerintetek ezután meg van esély arra h nem halt meg a gép?

2021. szept. 24. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem jut be olyan "húdekönnyen" a folyadék a billentyűzeten keresztül.


Letörölted, működik.

Nincs gond, nem is lesz :)

2021. szept. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha csak víz akkor szerintem sem lesz gond.

A ragacsos cuccoktól kóla, sör (tapasztalat :D) megy inkább tönkre

2021. szept. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor az hogy kikapcsolt/nem tudtam bekapcsolni meg hogy az alaplapon volt pár csepp még nem jelent olyan nagyon rosszat? Ja és azt elfeljetettem h töltőn volt amikor ez történt.
2021. szept. 24. 22:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Furának hangozhat a kérdés, de fontos. Édes vagy száraz borból volt a fröccs? Tapasztalatom szerint a sima víz általában nem árt az elektronikai eszközöknek(annyira), viszont a cukros dolgok nagyon. Egy édes fröccstől valszeg jobban tönkremegy, vagy egy macifröccstől.

Nekem sörtől sajnos ment tönkre billentyűzetem. Viszont sima vízbe ejtett telefonom, javult meg minden további nélkül.

2021. szept. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Száraz borból volt! Köszönöm
2021. szept. 25. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!