Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Leöntöttem a laptopom billenty...

Leöntöttem a laptopom billentyüzetét turmixxal és azóta furán viselkedik?

Figyelt kérdés
Jó mármint érthető, hogy nem tett jót neki, de kiszedtem a gombokat amikkel gond volt, alatta kitakaritottam, és még mindig olyanokat csinál, hogy megnyomom az á-t, erre azt gépeli be, hogy "cá," ha a c-t akkor is "cá," ha a vesszőt akkoris "cá," és több kombinációt talál ki magának különböző gombokra.. a backspace pl egy 8-as :/ Segitség?!

2016. jan. 17. 15:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Mégis miben tudnánk mi segíteni ? Mire számítasz ?

Elromlott a billentyűpadozat némely eleme. Meg kell javíttatni, vagy ki kell cserélni. Erre mit lehetne szerinted mást mondani ? :)

2016. jan. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért kell ilyen hangnemben válaszolni, ennél 50000x idiótább kérdések voltak már :) Ez az oldal arra van hogy kérdezzek, és nem, ehhez hasonló kérdést még nem találtam SEHOL. Bocsánat hogy mertem kérdezni :D

Mit várok? Talán arra, hogy aki mondjuk érdemlegesebben hozzá tud szólni, hogy ez mitől lehet, és hogy lehet elsődlegesen anélkül megoldani hogy kicserélném, vagy szervizbe vinném. Ennyi :)

2016. jan. 17. 15:39
 3/15 anonim ***** válasza:
ha folyadék megy bele, akkor kiszárítod és reménykedsz. Ha nem javult meg, akkor végleges a kár, nincs mit vele csinálni.
2016. jan. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Amúgy elég sürü volt a turmix, szóval annyira nem hiszem hogy szétfolyt benne.. nem értem :(
2016. jan. 17. 15:43
 5/15 anonim ***** válasza:
két csepp is tönkrevághatja.. ilyenkor egyből kiakapcsolod, kikötöd és szárítod 1 napig. Nekem egyszer 1-2 cent pálinka vágta haza, pedig rögtön nekiláttam kitakarítani és be se kapcsoltam 2 napig.
2016. jan. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Kicsit neki is ütődött a pohár, de a nem a billentyüzetre. Hanem fölé. Remélem inkább a billentyüzettel van baj, mint valami "komolyabb"
2016. jan. 17. 15:46
 7/15 A kérdező kommentje:

Hát ez rossz hir.. néztem hogy új billentyüzet mennyibe kerülne.. hmm fincsi 15ezer

Azért köszönöm :)

2016. jan. 17. 15:46
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi a baj a hangnemmel. nem mondtam semmi durvát, csak arra céloztam hogy értelmetlen a kérdésed.

Beleömlik a folyadék a laptopba, erre te megkérdezed hogy mi lehet a baja. Hát az hogy beleömlött. :) Vagy rosszul okoskodok ?

2016. jan. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen, eléggé rosszul okoskodsz :) Mivel leirtam, hogy kitisztitottam, nem ragad, pedig úgymond cukros volt, száraz, ezután mi lehet a baja, mert összevissza kitalál magának kombinációkat.. mert működnek, csak máshogy... De ha téged ez a kérdés zavar a legjobban, akkor nem is ajánlom neked az oldalt. :)
2016. jan. 17. 15:52
 10/15 A kérdező kommentje:
Aki valószinűleg jobban ért a laptopokhoz, azon kivül hogy "vidd szervizbe" "cseréld ki", az tud többet is mondani ennél.
2016. jan. 17. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!