Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Bedugtam egy hajszaritot a...

Bedugtam egy hajszaritot a konnektorba, es ezzel egyidejuleg minden lekapcsolt a lakasban. A biztositek nem csapott le, de aram nincs. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2008. dec. 11. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

lehet van valami fö vagy másik mellék biztosíték, meg van olyan is ahol minden szobának van saját biztosítéka és plussz egy biztonsági mellette.

vagy lehet mikor elkezted szárítani a hajad mindenhol elment az áram, nem lehet hogy a szomszédnak sincs árama?

2008. dec. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha elment az áram akkor hogy írtál üzenetet?

Amúgy érdemes végig kapcsolgatni az automatákat, mert találkoztam már olyannal ami lekapcsolt csak a külső műanyag nyelv nem ment le magától.

2008. dec. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy zárlatos volt a hajszárítód.

Lehet, hogy a lépcsőházi biztosíték ment le, de lehet hogy a lakáson belüli nem?

Ha nem csapott le a biztosíték akkor átengedi az áramot és lenne áram, vagy kiégett az egész minden és akkor az összes biztosíték tönkrement, de esélye nulla.

Amúgy tényle, akkor hogyan írtál?

2008. dec. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Tényleg kérdezd meg a szomszédokat. Lehet, hogy csak véletlen. Egyébként notebookról simán tudott írni ;)
2008. dec. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Notebookrol irtam,volt benne meg szufla:)Koszi a valaszokat,kiprobalok mindent amit mondtatok!
2008. dec. 11. 21:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha sehogy sem lesz jó akkor hívd fel a házmestert vagy hívj ki villanyszerelőt.
2008. dec. 12. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!