Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Kamerarendszert telepitettem...

Kamerarendszert telepitettem magamnak, a dvr-t összelehet valahogy kötni (pl Usb) okostelefonnal?

Figyelt kérdés
Helyhiány és esztétikai szempontok miatt a padlásra raktam a dvr rögzitőt és a switch-et, csak egy utp jön le a szobámba a géphez. Viszont a monitort nem akarom felcipelni a padlásra, de ki akarom fent próbálni hogy adnak e képet a kamerák. Tápot kapnak azt megtudtam nézni, nem POE-n küldtem, de lehet a krimpelés nem sikerült. Van program is amin a gépem (CMS), de nem tudom a kamerák IP cimét megadni, mert nem nincs meg a doboza sem. Lehet zagyvaságnak hangzik, bocsi.

2021. okt. 3. 12:13
 1/1 Vortrex ***** válasza:

Nem zagyvaság, én értem. Valószínűleg a routereden fut egy dhcp szerver, ami kiosztja neki az ip címet, próbáld meg a routeren belül megnézni, hogy milyen címet adott a kamera rendszernek és azon próbáld meg elérni cms-ről.


Viszont ha a dhcp nincs engedélyezve a dvr rendszeren belül, akkor fix ip-ről akar csatlakozni, amit nem fogsz tudni elérni, ha nem egyezik az alhálózati számuk a routerrel/switchel, pl ebből az ip-ből 192.168.X.1 az X-nek kell egyeznie a saját hálózatodéval.


CMS-ről a legegyszerűbb elérni, azon bejön a kamera képe, a felvételek, a merevlemezkezelés, pc-ről mindenképpen érdemes összehozni, telefonról meg kín halállal de az rtsp url-t megtalálva be lehet hozni a képét.

2021. okt. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!