Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vodafone - ti is ezt tapasztal...

Vodafone - ti is ezt tapasztaljátok? Nem működik az online ügyfélszolgálat? A telefont pedig több, mint 1 órán keresztül nem veszik fel?

Figyelt kérdés
Hogy lehet elérni őket, ha sürgős?

2021. okt. 8. 17:07
 1/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Sehogy, most nagy katyvasz van ott.
2021. okt. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én már 2nap alatt 10x próbáltam mindegy mikor 20 30perceket vártam semmi. A fbra írt üzenetre szinte rögtön írtak választ a sablon szöveggel hogy az üf.szolg kell..mikor mondtam hogy hívom ha felvennék már nem jött válasz
2021. okt. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nekem egyik alkalommal másfél óráig kellett várni, de még akkor se vették fel, máskor pedig már éppen le akartam tenni, de úgy döntöttem, hogy még várok pár percig és még szerencse, hogy nem tettem le, mert pont felvették. Akkor 1 óra 8 perc után vették fel.

De amikor először hívtam őket, akkor pedig a kérdésemre nem tudtak válaszolni, tehát teljesen felesleges volt a másfél órát kívárni. :( :/

Ismerősöm szintén hasonlóan járt már többször.


Ilyen kevés az ügyfélszolgálatos munkatársuk?

2021. okt. 30. 16:08
 4/5 anonim válasza:
Nem tudom..
2021. okt. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
talán ha nemcsak névleg lenne fogyasztóvédelem,élhetőbb lenne ez az ország...de a gyarmat az gyarmat..ide rabolni jönnek,nem az ügyfélnek kedveskedni..
2021. nov. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!