Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Upc-s kábelinternetünk van,2...

Upc-s kábelinternetünk van,2 napja nem jön rajta a net. Felhívtuk az ügyfélszolgálatot és másfél napaja de nem jeleztek még vissza. Kelle nekem az internet mert a munkámhoz köt így jól megszívatnak?

Figyelt kérdés
Újraindítottam a routert de semmi, ugyan az, a ”fő” routeren a kis feketén a LAN világit, a DSL villog egy ideig utánna leáll, az INTERNET nem világit

2018. okt. 26. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:

a router hiába piszkálod

a "fő router" (modem) nem érzékel netet, vagy kábel hiba, vagy szolgáltatói

telefonáljatok be, hogy nézzék meg, de ebből csak hétfőn lesz valami szerintem



ellenőrizd le, hogy jól van e minden bedugva, nem e csúszott ki (bár nem szabadna)

de te többet nem tudsz tenni

2018. okt. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Majd mennek, router hibás szerintem.
2018. okt. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat!
2018. okt. 26. 17:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert a "kis fekete" nem találja a szinkront, (ezért villog a DSL, mert keresi, ha abbahagyja, akkor egy idő után megint keresni fogja, az automatika arra kényszeríti, hogy legyen szinkronban) az esetek jelentős részében nem a modem a hibás. Ügyfelek szeretik (szeretnék) mindig cseréltetni az eszközt, ha valami probléma adódik. Csak kár, ha szinkronhiba van, akkor egy másik modem is csak kínlódni fog a feljelentkezéssel. Az internet led pont azért nem világít, mert nincs szinkron (központi egységgel nem vette fel a kapcsolatot) és ezen az egységen keresztül így nem tud autentikálni (bejelentkezni) sem. A lan nem jelent kb. semmit azon kívül, hogy a lan csatlakozóba be van dugva valami. (router vagy számítógép)
2018. okt. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!