Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hívott egy szám,felvettem. Mo...

Hívott egy szám,felvettem. Mondta a teljes nevét,és mondta, hogy engem keres(A teljes nevemet mondta.Nem szóltam bele kb.3 mp-ig,aztán lerakta.Nem volt vele semmilyen hívási előzményem, már többször visszahívtam, üzenetet küldtem, de semmi válasz???

Figyelt kérdés
Tinédzser ,vagy fiatal férfi hangja volt.

2021. okt. 14. 17:15
 1/7 Szirty ***** válasza:
86%

Mi a kérdésed?

Hogy ki volt az? :)

2021. okt. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy kipuhatolta, hogy idős vagy fiatal vagy-e. Sajnos az idősek ellen elég sok csalás van. Azt mondják, hogy a fia vagy unokája balesetet szenvedett és küldjön neki pénzt. Sajnos egyesek bedőlnek nekik.
2021. okt. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet valami névjegyzékből (tel.könyv, tudakozó) megszerezték a telefonszámodat telemarketingesek és hívtak. Mivel nem szóltál bele, esetleg átváltott egy másik vonalra.

Szerintem ne gondold túl a dolgot.

2021. okt. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kérdezted meg mit akat?
2021. okt. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*akar
2021. okt. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%

Keress rá itt: [link]

vagy itt: [link]

2021. okt. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"már többször visszahívtam, üzenetet küldtem, de semmi válasz???"

Az olyan cégek, akik telefonhívásokkal foglalkoznak nagy tételben, általában a telefon forgalmazást is magy tételben vásárolják a szolgáltatóktól.

És nem hagyományos előfizetéssel telefonálnak mint te, hanem gateway-en, átjárón ketesztül. Ami egy irányú.

Ha nem szóltál bele, és úgy értékelte a dogozó, hogy a kommunikációs folxyamat nem kapcsolódik (valószínűleg a sikeres hívások mennyisége után kapja a jutalákot), és már ment is a következő telefonszámra.

Annyit elöljáróban szerettem volna elmondani, hogy a honos hálózatban díjmentes hívást fogadni, és akkor és azt mondasz a telefonba amit csak akarsz. Távbeszélőn keresztül kötött szerződésekre a netes vásárláshoz hasonló feltételek vonatkoznak, 14 napon belüli elállással, plusz még annyi, hogy csupán távbeszélőn keresztül nem lehet szerződést kötni szolgáltatásra, annak írásos formáját elkell juttatni belegyezés, jóváhagyás (aláírás) céljából.

Az ettől való eltérés esetén, pl. felhívnak hogy milyen jó a lábszag álló bambusz zokni, és a következő héten jön a szállítmány amit ingyenesnek ígértek, de mellette egy levél, hogy fizess x összeget.

Nem vagy köteles. Az ilyen ügyletek jogilag semmisek, be sem perelhet érte aki emiatt pénzt várna tőled.

Ez csak egy kis kitérő volt, bármiért hívhattak, ha fontos, akkor vagy ismét keresnek, vagy levélben értesítenek.

2021. okt. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!