Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen laptopot/táblagépet...

Milyen laptopot/táblagépet ajánlanátok egy elsőéves orvostanhallgatónak? Már elkezdődött a tanév és nagy szükségem lenne egy megbízható gépre, amelyet a 6 éves tanulmányaim során használhatok.

Figyelt kérdés
Egy hetem van eldönteni milyen készüléket is szeretnék. 200-300.000 forint lenne rá a keret. Mit ajánlanátok? Játszani nem akarok rajta,csak a tanuláshoz szeretném használni. Tippek, ötletek?

2021. okt. 23. 18:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Mindenképp laptopot pl. [link]
2021. okt. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
84%
2in1 Dell laptop
2021. okt. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%

Lehet érdemes lenne itt is szétnézni (sok paraméter állítható és a "tól-ig" ár is, hogy milyen listát szeretnél látni):

[link]

Képernyőmérettől kezdve sokminden állítható és az árakat sok bolt kínálatából veszi.

2021. okt. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
35%
Én iPad Pro-t vennék, ha Macbook Air nem jöhet szóba. Nekem az új M1-es Macbook van és 16 - 18 órát kibír az akksija, miközben kb egy kenyér súlyával egyenlő a gép. Orvosin szerintem az üzemidő és súly nem kicsit számít, hisz szinte az egyetem lesz a második otthonod.
2021. okt. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
21%

#4 kenyer? Szelet?

egesz? Felkilos? Kilos? 2 kilos?

netan megnagyobb?

2021. okt. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

pl.:


[link]


persze dragabb egy 100 assal...

de legolcsobb Spectre


egyik legolcsobb Thinkpad:


[link]


dragabbak Th.Pad:


[link]


[link]


[link]

2021. okt. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

sajnos Dell XPS vagy Precision nincs 400 korul se nagyon


legolcsobb:


[link]


latitudek:


[link]


[link]


[link]

2021. okt. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

Ryzen 4000/5000 os olcsokat nem nagyon latok


[link]


[link]


[link]


flex:

[link]


ez nem tudom valoban flex e:

[link]


[link]

2021. okt. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
89%

Én is orvosis vagyok, és az ismeretségi körben nagyon azt látom, hogy azok a laptopok mennek, amik táblagépként is használhatók, vagy az iPad-ek, apple pencillel, billentyűzettel.

És őszintén szólva megvagyok egy egész jó laptoppal (hosszú üzemidő egy áldás, nagyon fontos, hogy egy jó 7-8 órát bírjon legalább), de nagyon meg tudom érteni, hogy az iPadeket miért szeretik. Sokkal praktikusabb, és a papírral is rengeteget spórolhatsz.

2021. okt. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha csak tanuláshoz kell, akkor ég lightosabb laptop is megteszi vagy az iPad sem rossz ötlet. A hibridek szerintem nem jók, mert akkor ugyan lesz egy géped, amit tudsz laptopként is meg tabletként is használni, de mindkét kategóriában alacsony teljesítményű lesz, szóval nem fog felérni se egy ipaddel, sem pedig egy olyan laptoppal, amit annyi pénzért lehetne venni. Vagy ha igen, azért mélyen a zsebbe kell nyúlni. De szerintem jobban jársz akkor is, ha veszel külön egy ~150-200 körüli laptopot meg egy tabletet.

A laptopnál vedd számításba az üzemidőt és a minél könnyebb súlyt.

2021. okt. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!