Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Airpods Pro vagy Beats studio...

Airpods Pro vagy Beats studio buds?

Figyelt kérdés
2021. okt. 30. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha Apple akkor csak jó lehet. Másik márkáról nem hallottam még sosem, de ha ennyi pénzt szánsz rá, akkor minőségben csak az Applet ajánlom, mert prémium kategória fülhallgatóban IS. Én régebben még akárhányszor vettem akármilyen fülhallgatót tartósságában, minőségében az árnyékába sem ért az Apple termékeinek.

És nem, nem fizet ezért nekem a cég, csak a saját tapasztalataimra hagyatkozva mondom, hogy az Apple ilyen téren is kiváló gyártó. Persze a színvonalnak ára van.

Más kérdés viszont, hogy milyen eszközzel használnád. Mert az Apple fülhallgatója funkciójának egy része csak iPhoneval működik, így ha droidossal használod, akkor maximum a tartósságot és a minőséget élvezheted egy Apple fülgallgatóval, pl a fül- érzékelést, automatikus zene megállítást már nem.

2021. nov. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Iphone 13-al
2021. nov. 9. 10:53
 3/3 A kérdező kommentje:

A beats-t azt megvette az apple és azt is gyártja a termékeihez. Az apple. hu oldalon láttam a kiegészítők között azért kérdeztem rá hogy melyik a jobb.

Az új airpodst az airpods prot illetve ezt a beats studio buds-t néztem

2021. nov. 9. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!