Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A különböző, viszonylag...

A különböző, viszonylag kisméretű, háztartásba való levegőtisztítók jók valamire, vagy nem éri meg vásárolni egy ilyet?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy mivel jön a hideg idő, ezért ritkábban nyitnék ablakot (odakint télen gyakran van füstszag), viszont jó lenne, ha a hálószobában lévő levegő tiszta és egészséges volna. Elsősorban a kinti füstöt és a szálló port szeretném csökkenteni vele a szobámban (sajnos völgyben lakom, ahol télen ritkán fújja ki a füstöt a szél). Egy kb 20 négyzetméteres helyiségről lenne szó.

Az interneten sok ilyen levegőtisztítót találtam, 10 ezrestől a 300 ezresig.

Megéri beszerezni egy közepesen drágát (kb. 70-90 ezer forint körülit), vagy fölösleges beruházás lenne, mert semmire sem jók?



2021. okt. 31. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:

ezt érdemes megnézni:

https://www.youtube.com/watch?v=ZakT2Kys4R4

ez pont az az árkategória

2021. okt. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sándor G ***** válasza:

üdv,èn tudok neked ajánlani levegő ionizátort,amely kiszűri lebontja,a füstmaradványokat,a tüzelèsből,kinti szmogból származó káros,összetevőket..

Ez egy lègtisztîtó eszköz,amely porgyűjtőcsöveket is, használ,igy nemcsak a szagokat,gázokat,füstöt szűri ki,de anionos friss levegővel árasztja el,a szoba a lakás lègterèt...

10nm-55nm,ig hatèkonyan használható,csendes üzemű, nem kell szűrőt cserèlni.

Dugasztápadapterrel működik,bármikor,bevethető*

Amennyiben èrdekel,küld,üzenetet,.

3èv garanciával,ajánlom neked,èn, 9ève használok,ilyent.

2021. nov. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sándor G ***** válasza:

Az ionszèl,a levegő áramlás,elèg erős,a bekapcsolás után,èrezhető.

Szálló lebegő mikroport,+allergèneket is,begyüjti,mágneskènt vonzák,a porgyűjtőcsövek.

2021. nov. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nemrég vettem egy légtisztítót és minden fillért megért, imádom. Kis légterű lakás, van kutya, cica, konyha a nappaliban, jobb híján lakásban dohányzás, és mindig friss és tiszta a levegő. :) ionizálós cucc, marha jó. Olyat vettem ami hepa szűrős is, de mivel a ventilátor nagyon hangos, ezért azt csak akkor kapcsolom be mikor nem vagyok itthon. Viszont az ionizátor hangtalan, folyamatosan mehet, és önmagában is kiválóan teszi a dolgát. :) Én nagyon megszerettem, rohadt jó érzés hogy mindig friss a levegő itthon. :)
2021. nov. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sándor G ***** válasza:

Igy van ahogy mondod, sokéves gyakorlati tapasztalatot osztunk itt meg, és az érdeklődés nuku.

Vagy mindenki a távirányítós felesleges Xiaomit, keresi szobadísznek,.

Mellesleg az enyém, nemcsak zajtalan, de a konyhai sütés, szétterjedő zsíros olajos, szagokat is, kiszűri hatékonyan..

Amikor este véletlenül bekapcsolva hagyom, és kimegyek kora reggel az előtérbe, a konyhába, egyből feltűnik, hogy tiszta friss, nyugtató hegyi levegő van.

2021. nov. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!