Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért dobál ki a facebook...

Miért dobál ki a facebook azzal a mondattal hogy lejárt a munkamenet?

Figyelt kérdés
Mióta kijelentkeztem minden eszközről még a kétlépcsős kódos bejelentkezést is beállítottam és a jelszavamat is megváltoztattam egy elég bonyolult karakterre amiben össze vissza van betű is és szám is mindig kidobál és már nagyon idegesít. Az alkalmazást is töröltem már és újra is telepítettem többször is már majdnem egy teljes hónapja csinálja ezt. Valami tanács vagy megoldás erre a problémára?

2021. nov. 9. 16:55
 1/3 anonim válasza:
78%
Akkor szokott ez lenni ha valaki feltöri és kijelentkeztet a többi eszközről
2021. nov. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát de hogyan ha kétfaktoros bejelentkezés van beállítva és még emailon sem kapok értesítést hogy valaki más készülékről szeretne bejelentkezni?
2021. nov. 9. 22:57
 3/3 anonim válasza:
0%

hát akkor nem tudom

csinálj másik facebookot, más megoldás nem igen van

2021. nov. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!