Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Facebook nélküli messengerbe...

Facebook nélküli messengerbe bejelentkezés? (bővebb lent)

Figyelt kérdés

Két messenger fiókom van; a régihez még nem kapcsolódik Facebook-fiók. Vissza akartam lépni az újból ebbe az "eredetibe", ám jelszót kért. Elfelejtettem. Új jelszót kellett igényelnem, viszont ha beírom a telefonszámomat akkor az új, facebookhoz kapcsolódó messengeremet találja csak meg. Ha pedig az email címem alapján kérek új jelszót, akkor nem is talál hozzá fiókot. (gondolom azért, mert csak facebook fiókok között keres.)


Ilyenkor mi a teendő, volt már valakinek ilyen problémája? Gondolom nincs erre egy tudakozó :,D Hol lehetne próbálkozni?


Nagyon köszönöm, ha segítetek! Meg vagyok lőve :(



2021. nov. 9. 23:04
 1/3 anonim válasza:
2 facebookod van 1 telefon szammal?
2021. nov. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én úgy tudtam, hogy az eredetihez lett megadva a telefonszámom, de ezek szerint ott az emailt használtam.
2021. nov. 10. 00:27
 3/3 anonim válasza:
hat en is jartam igy es az 1 fiokom eltunt
2021. nov. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!