Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Munka után az autoban félek...

Munka után az autoban félek hogy elalszok.van olyan kütyü ami ezt megakadályozza?

Figyelt kérdés

2021. nov. 12. 15:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
61%

Tudom, hogy nem fog tetszeni a válaszom, de egy felnőtt embernek éreznie kell, hogy hol vannak a fizikai képességeinek a határa.

(különben is, ebben a kicsi országban nehéz elhinni, hogy napi munkába járásod több órás vezetést igényel)

Ha nem vagy képes eldönteni, hogy aludni akarsz, vagy vezetni, akkor ne ülj autóba.

2021. nov. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell mondani az agyadnak meg a testednek hogy most nincs alvás. Ehhez nem kell kütyü, csak akaraterő.

Fűtés be se kapcsold, még minimálisra sem!

Én énekelni, meg ordibálni szoktam ha nagyon nehezen bírok magammal.

A mozdonyvezetőket irigylem, ők tudnak állva vezetni. Az tök jó lehet... állva üvölrözve biztos nem aludnék el sosem :D

2021. nov. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

"A mozdonyvezetőket irigylem, ők tudnak állva vezetni. "

A vasúti vontatásban nem bíznak a véletlenekben, és biztonsági berendezésekkel előzik meg ezt a problémát.

[link]

2021. nov. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
tisztában vagyok vele 13...
2021. nov. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Z válasza:

Egyébbként Für Elise az Beethoven nem Mozart, de tudom, hogy csak poénból írta a kedves hozzászóló.


Olyan kütyüről nem tudok, ami ébrentart, de vannak olyan 'okos' találmányok, amik kamerák segítségével figyelik a szemmozgásodat és ha azt érzékelik, hogy túl laposakat pislogsz meg ilyenek (fáradtság jelei), akkor jelez, hogy nem kellene vezetned, vagy állj meg pihenni, sőt van olyan is, ami keres útvonalat a legközelebbi kávézóhoz. Egyszer a Discoveryn láttam egy műsorban. Nem hiszem, hogy sok autóban lenne ilyen, de talán lehet találni interneten ilyen cuccot.

Keress rá magad, ha érdekel.


Alternatív megoldásnak meg: vidd magaddal anyósod és garantáltan nem alszol el


(Viccet félretéve szeretem anyósomat)

2021. nov. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
2021. nov. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ez viszonylag uj helyzet? Csak mivel én 5-6 órás alvasokkal a 16 órás szabadnap nelküli szezonokat leküzdöttem, de eleinte volt csak botranyosan sz@r, aztán beleszoktam.

Ablak le, zene fel, es tudatosítani, hogy rohadtul fog fajni, ha le merem csukni a szememet. Bar itt csak fél órát kellett peckelni, nagyobb tavot rendszeresen nem vallaltam volna.

2021. nov. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Több, mint 40 éve Trabanttal voltunk Lengyelországban (hárman)..de csak nekem volt jogsim. Kezdett már sötétedni, miközben sátorozásra alkalmas helyet kerestünk egy nagyváros környékén...s rámtört az álmosság...de sehol semmi alkalmas hely. Hát, azt az órát nem kívánom senkinek, amit én ott össze-szenvedtem (egész nap is sokat vezettem...nagyon kivoltam már). Megúsztuk - és a többi közlekedő is. (Nem szabad ilyet csinálni...de néha így alakul)
2021. nov. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!