Vajda Gábor kérdése:

Csak az fantázia?...

Figyelt kérdés

Csak az én fejemben létezik vagy valaki már megalkotta ezt a szerkentyűt?

Olyasmire gondolok ami közel olyan mint egy TAB...a lényege hogy...egy színes nagyképernyőn (Mondjuk egy kisebb tv-méret) szép háttérképen (ami cserélhető igény szerint...) állandó widgetek vannak amik google-szinkronosak.

Elképzelésem...egy képernyőre...

1.Digitális óra,


2.Havi naptár alatta a jövőbeli már beírt eseményekkel mondjuk 4 sorban és ahogy haladunk az időben azok változnak a telefonban beírtak szerint...


3. Névnap(ok) az aktuális napra


4. Időjárás-radar és egy figyelő ami kiírja az aktuális adatokat


5. Munkabeosztás havi szinten


Az androidban mindegyik egy-egy widget (kütyü).


A helyzet az levettem az órát a falról mert már nem korszerű szerintem

és olyan dolgot szeretnék a helyére ami így ahogy leírtam ezeket mutatja.


Vagy valami olyat ami androidos és lehet rá ezeket telepíteni google-playből ahogy a telóra...

Vagy valami olyat ami eleve telepítés nélkül ezeket mutatja.

Ugyanis elég ha mutatja az adatokat és az infókat.A szerkesztés laptopon vagy telefonon történik...pl. ha a naptárba beírok valami közelgő eseményt akkor az eseménylista widgeten az megjelenik a telón ÉS a falon levő szerkezeten is!

Csak hogy összhang legyen.

Nem kell hogy multimédiás legyen...se videó se zene...csak ezeket mutassa amiket leírtam.Állandó képernyővilágítás ugyebár...de ha van rajta éjszakai fényerő az se baj.Az is fontos persze hogy wifi-s legyen hisz a szinkronizáláshoz kell...


Szóval...ha valaki tudja mi lehet ez amit leírtam...és/vagy azt is tudja hol lehet utánajárni...annak megköszönném ha segítene!



2021. aug. 22. 20:29
 1/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

erre valami digitalis kepkeret lenne jo

ha jol ertelek a falra egy tabot szeretnel ami ezeket ellatja

ilyen funkciokat is beleepitenek


csak olcsobb lenne es tovabb birna

2021. aug. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Anyáméknak van valahol egy digitális képkeret valahol de az kicsi...legalábbis 3 méterről már nem látszanának rajta az adatok.Valami annál nagyobbacskára gondoltam.Eszembe jutott egyébként mint fogalom hogy ez is lehetséges...de gondoltam KÉPkeret...az ilyen változó dolgok megjelenítésére nem biztos hogy jó ötlet de mondom ezt úgy hogy konkrétan nem néztem még utána.De ha te azt mondod hogy alkalmas ilyesmire is akkor megnézem hogy mi a kínálat és mit tudnak.

Mivel mindkettőről beszéltél...hadd kérdezzem meg hogy most akkor a digiképkeret az ami tovább bírná vagy a tab?...

Mert a tab mint android természetesen ellátná az elvárt funkciókat és megnéztem van már 18 colos is...

De ha a digiképkeretből is van akkora és ugyanúgy megjeleníti nekem a kis dolgaimat akkor jó helyen lennék.

A választ köszönöm!

2021. aug. 23. 14:13
 3/3 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=DjPGoGmO5VY


Talán ez áll a legközelebb ahhoz, amit szeretnél. Készen nem tudom kapható-e. Ha nem akarod szétszedni a monitort, akkor vannak ultravékony monitorok is, ahhoz max csak a keret kell.

2021. aug. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!