Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Viberen egy pipat kap a...

Viberen egy pipat kap a személy mikor elküldöm az üzenetem,akkor is,mikor be van kapcsolva a telefonjan a net,miért csak akkor lesz kettő pipa,ha belép az alkalmazásba?

Figyelt kérdés

Ez melyik funkció?

Látom,hogy mikor volt elérhető,viszont ezt nem értem ami van.

Mi van nála bekapcsolva?



2021. nov. 14. 19:31
 1/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Egy pipa az, hogy elküldted, kettő az, hogy ő megkapta, kettő és kék akkor, ha elolvasta.
2021. nov. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tudom,de amikor máskor írtam neki,és be volt kapcsolva a net,akkor egyből 2 szürke pipa volt.

Most csak akkor lesz az,ha belép az alkalmazásba

2021. nov. 14. 19:37
 3/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Attól függ, hogy a telefonján hogy van beállítva, mert pl. nekem állandóan kommunikál a hálózattal a viber, neki lehet, hogy csak akkor használja a netet, ha elindítja. Gondolom én, de az is lehet, hogy beállítani is lehet ezt valahogy.
2021. nov. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele, csak küldjed az üzenetet.
2021. nov. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg eddig be volt kapcsolva neki a Viber üzeneteknél az értesítés, most pedig nem kap értesítést a főképernyőn az új üzenetről.
2021. nov. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2021. nov. 15. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!