Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lehet buta kérdés, de társashá...

Lehet buta kérdés, de társasházban lehet kapucsengőt cserélni úgy, hogy csak a mi lakásunkban? Mármint készüléket.

Figyelt kérdés
4 emeletes panelban lakunk és elég régi már a kapucsengő, sokszor hiába nyomják lent a gombot és meg fönt a telefonon lévőt, nem nyitja az ajtót, így le kell mennem. A közös képviselőnek valószínűleg hiába szólnék, mert igazából itt az egészet jó lenne lecserélni egy modernebbre, ami kódos például, de sok az öreg, ők erre nem akarnak költeni.

2021. nov. 29. 07:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Vettem egyet es kicsereltem.
2021. nov. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most nézem, hogy hülyeséget írtam. Kaputelefonra gondoltam. Tehát maga a külső egység nem cserélődne le, csak maga a belső telefon. Bár ahogy elnézem párban adják, szóval passz. Meg persze lehet nem is a mi telefonunkkal van gond.
2021. nov. 29. 08:01
 3/5 anonim ***** válasza:

" A közös képviselőnek valószínűleg hiába szólnék,"

"Bár ahogy elnézem párban adják,"

"lehet nem is a mi telefonunkkal van gond."


Ezt ügyesen levezetted. Van akváriumod?

2021. nov. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Lecserélheted a lakásban lévő kaputelefon-készüléket, de az fontos, hogy kompatibilis legyen a társasház kaputelefonrendszerével. Többféle rendszer van. Ha ugyanolyant vásárolsz, mint a jelenlegi készüléked, akkor az valószínűleg jó lesz. Érdemes felírni a lépcsőházi bejáratnál a kaputelefon típusát, és az alapján érdeklődni vásárláskor.
2021. dec. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Érdemes felírni a lépcsőházi bejáratnál a kaputelefon típusát, és az alapján érdeklődni vásárláskor."

Még úgy is lyukra futhat.

Ha pl. a lakáskészülékeket nem cserélték, csak a központot, de betettek egy MKT adaptert, akkor már az említett módszer nem működik a vásárlással.

Központ fotó + lakáskészülék fotó akapján tudunk közelebb kerülni a megoldáahoz.

2021. dec. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!