Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szülinapomra tabletet kaptam....

Szülinapomra tabletet kaptam. Karira egy okos telót szeretnék. A tablet kb.100 000Ft ba került és egy jó fajta teló is annyiba kerül. A mostani telefonom buta. Szerintetek ez jó ötlet?

Figyelt kérdés

Nem valami jól állunk anyagilag, de már mindenkinek okosa van. Most akarunk új autót is venni.

A válaszokat előre is köszönöm.



2014. nov. 8. 08:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%

nekem nem lenne pofám egy 100E-res tablet után még egy ilyen árkategóriájú telefont is vetetni. akkor már inkább a tablet helyett kellett volna a telefon. főleg, hogy nem is álltok jól anyagilag. másrészt szerintem nem éri meg hétköznapi dolgokra(telefonálás, smsm, netezés, fotózás) egy ilyen drága telefont venni, mert 1-2 alatt elveszti az értékét az újabb modellek miatt.


ha nagyon kell az a telefon és tudnál vállalni diákmunkát szerintem dolgozz meg érte. legalább megtudod, hogy nem a kertben terem a pénz.

2014. nov. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
*1-2 év
2014. nov. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
Nem vagy kicsit nagyigényű? Várd meg amíg a szüleid megveszik az autót stb ..az fontosabb .Írod nem álltok jól ,akkor miből vársz el ekkora ajándékot .Az megint más lenne,ha dolgoznál ,gyűjtöttél volna valamennyi pénzt és megkérdezed ,hogy nem-e pótolnának bele a telefonba . Internetezni tudsz a tableteden is ,sőt ahhoz nem kell 100000-es telefon .Én biztos nem vennék ekkora értékű telefont a gyerekemnek 18 éves kora előtt . 33/N
2014. nov. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
Akik "nem állnak jól" azok nem vesznek új autót...
2014. nov. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
39%

Ez egy tablet, a 3g képesség miatt telefonálni is tudsz vele, két eszköz egyben, olcsón:

[link]

Ez pont neked való, még mindig jobb, mint amit érdemelsz

2014. nov. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az újra nyilván nem vadiúj autó értendő ... Ja,hogy a szülőknek ha egy gyerek 100000-es telefont akar ,akkor meg kell venniük ???? Röhej .... :D
2014. nov. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%

6. Az első mondatot átugrottad?


Kérdező: szándékosan sem lehet ennél jobban sokakat provokálni, "gratula", ha ez neked esetleg akaratlanul is ennyire megy.

2014. nov. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
59%
7. Egyáltalán nem nyilvánvaló, hogy az "új autó" alatt "nem új autó" értendő.
2014. nov. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%
Oké ..tegyük fel ,hogy a szülők tehetősek és valóban megtehetik ,hogy szalonból vadiúj autót vásároljanak ,ez akkor sem jogosítja fel a gyermeküket ,hogy ekkora értékű ajándékot kérjen ,várjon "karira" ... Ha a szülőjének fontos a gyermeke ,és nem akarja hogy egy elkényeztetett ,nagyképű ,tipikus gazdag szülők gyereke váljék belőle ,akkor nem dobálóznak százezres ajándékokkal,hanem odafigyelve ,elvárásokat elé támasztva veszik csak meg neki . Érthető ugye ? Valamit valamiért ...
2014. nov. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

elképesztő milyen irigyek vagytok


kérdező: szerintem egy iphone 5s-t kérj, nem sokkal drágább de az jó lesz, plusz kiégeti a szemét ennek a sok ruppótlan irigy majomnak

2014. nov. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!