Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tudok-e, illetve hol tudok...

Tudok-e, illetve hol tudok fizikailag Spotify ajándékkártyát venni?

Figyelt kérdés

A Média Marktban árulnak ilyet? Lehet olyat venni, amivel egyéves előfizetést kifizetek?

Bocs, ha hülye kérdés, de külföldön dolgozom, és nincs lehetőségem ezt ellenőrizni karácsony előtt, ajándék lenne. A neten nem találtam megfelelő választ.

Köszi.


2021. dec. 1. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem létezik belőle fizikai kártya, max amit otthon kinyomtatsz/emailben tudod küldeni.


[link]


"Most meg kell jelennie egy képernyőn, amely megkérdezi, hogy ki szeretné-e nyomtatni vagy e-mailben elküldeni a már megvásárolt kártyát. Kattints a Nyomtatás vagy a Küldés e-mailként gombra - vagy mindkettőre!"



Illetve ami fontos:


"A Spotify Premium ajándékok csak abban az országban működnek, ahol vásároltak. A legtöbb ember számára ez nem jelent problémát, de ne felejtse el, hogy nem küldhet ajándékot egy másik országbeli személynek - a kódok országspecifikusak."

2021. dec. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, de a hivatalos Spotify oldalon nem ezt olvastam.


[link]


Csak nem tudom, pontosan hol lehetne venni. És tényleg jó lenne a fizikai kártya, mivel az én fiókom más országban van mint az ajándékozotté.

2021. dec. 4. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!