Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meg lehet oldani azt, hogy a...

Meg lehet oldani azt, hogy a telefonon ne fizikailag jelenjen meg a kamera?

Figyelt kérdés
Úgy értem ugye manapság a telefonok teljes elolapja kijelzo viszont belerondit az a kamera ott közepén. Ezt nem lehetne megoldani, hogy csak egy virtuális kamera legyen, mely ha akarjuk bejon ha nem akkor nem. Egy szoftver lenne.

2019. ápr. 26. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Nem
2019. ápr. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 repulo ***** válasza:
51%

Dehogynem!

Megnyitod a virtuális fényképező appot, azt mondod klikk, és elképzeled milyen képet lőttél volna, ha nem virtuális lenne.

2019. ápr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Egy hardvert nem lehet szoftverrel helyettesítni..
2019. ápr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Most jött egy samsung telo ha jol tudom A80 ahol nincs előlapi kamera hanem fel kell csusztatni és automatikusan megfordul és így lesz előlapi kamera is meg hátdali is.
2019. ápr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

Gondolod, hogyha lehetne, akkor szórakoznának még mindenféle kamerákkal, lencsékkel?

A technikában történtek olyan fejlődések, amit valamikor én sem hittem volna, hogy fizikailag lehetséges, mint például a tekercs (rezgőkör) nélküli digitális tuner.

Az is igaz, hogy a lencse nélküli fényképezést viszont nagyon régen kitalálták:

[link]

De azt nem hinném, hogy a telefonokban egyhamar ilyen lesz beépítve (aminek csak egy pixelnyi lyuk kellene), ha csak azt nézzük, hogy nincs olyan érzékeny szenzor, aminek annyi fény elég lenne.

2019. ápr. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy hardvert valóban nem lehet szoftverrel helyettesíteni, legalábbis kizárólagosan csak szoftver nem lehet, elvégre kell egy szenzor, ami érzékeli a külvilágot, egy virtuális szenzor technológiáját pedig manapság még eleve elképzelni sem lehet, nemhogy megvalósítani!

Ha ilyen telefonra vágysz, akkor neked valóban a Samsung Galaxy A80 az egyetlen opció, aminek elől 100%-ban tényleg csak kijelzője van, az is kávamentesen, és ha felcsúsztatod a hátlapját, akkor akkor a rajta lévő modul automatikusan átfordul előre (3 kamera + vaku + fényérzékelő). Viszont az A80 még egy nagyon friss típus, most áprilisban dobták piacra, itthon egyelőre még nem kapható!

2019. ápr. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vannak appok amivel eltűnik a kamera mert ott lesz egy fekete sáv ahova beolvad.
2022. nov. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!