Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan kell bezárni az IMovie-...

Hogyan kell bezárni az IMovie-t macbookon?

Figyelt kérdés
Most vettem egy hónapja egy M1-es Macbook airt...semmi probléma vele, kivéve hogy egy alap alkalmazása(az Imovie) nem akar bezáródni.Az alkalmazás jól működik, még azután is működik hogy 100x megnyomtam a kilépés gombot.(törlés és újra letöltés is megvolt)

2021. dec. 4. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:

 menü bal felül és ott kilépésre kényszerítés.

⌘+Q-ra nem lép ki? Mit csinál?

Nem lehet hogy akar még valamit tőled, és várja a kattintást valamire? Nem ugrál az ikonja a dockon?

2021. dec. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A kilépés kényszerítésére sem reagál.


Most így másnapra meggyógyult..lehet a panasz levéltől amit írtam, vagy nem tudom.


De a ⌘+Q az jó tipp.Ha megint előfordulna(remélem nem) akkor hasznosítom.


Köszönöm :D

2021. dec. 5. 09:16
 3/4 anonim ***** válasza:

"A kilépés kényszerítésére sem reagál."

Olyan nincs!

Azzal még a Findert is ki lehet lőni!

Tényleg kiváncsi vagyok... az imovie ikonja alatt van kis pötty amikor fut?

Panaszlevéltől nem javul meg, max magadat égeted le hogy nem értesz hozzá :D


"a ⌘+Q az jó tipp"

cseszdmeg... ez az alapértelmezett bill komb minden appnál a bezáráshoz :D

2021. dec. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kicsit normálisabban is lehet közölni a dolgokat "cseszdmeg" :D még csak most tanulom a dolgokat! De neked is köszönöm a hasznos hozzá szólást.
2021. dec. 5. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!