Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen nyomtatót vegyek...

Milyen nyomtatót vegyek otthoni használatra?

Figyelt kérdés
Szeretnék új nyomtatót vásárolni, mert ami most van kegyetlen rossz már mióta megvásároltuk, Canon mg3650, egy nyomtatós srác is mondta, hogy ezek sajnos nagyon rosszul működnek. Szóval ez nekem nem vált be, de nagyon fontos lenne, hogy tudjak nyomtatni, szkennelni és másolni feketén és színesen is, ezért keresek egy új nyomtatót. Olyan nagyon sokat nem használom, vizsgaidoszakban sokat, de amúgy meg heti 1x kb. Köszönöm, ha segítesz! :)

2021. dec. 5. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Nekem Canon Mg2550 van. Imádom, 4 éves és semmi baja. Pontosan erre használom én is mint te 😊
2021. dec. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 krwkco ***** válasza:
20%

Nézd meg a tintarendszer oldalt. Az illető felújítottt és új nyomtatókat árul, külső tintatartállyal. Eszméletlenül olcsó így a tinta.

Én egy felújított Canon MG 2150-et vettem tőle. Teljesen jól bírja a strapát.

2021. dec. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20%
Mi a baj a nyomtatóval? Nekem is Canon van, Pixma MX375. Kb. 10 éves, és a mai napig minden funkciója jól működik és szépen nyomtat feketén és színesen is. Olykor fotókat is nyomtatok vele, annak a színei nem tökéletesek, de egy ilyen olcsó multi nyomtatótól nem is várom el.
2021. dec. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20%

Ha ritkan nyomtatsz, inkabb csak a szokasos fekete feher A4 es oldalra szoveget. Akkor egy egyszeru lezert mondanek. 20eFt korul van. Es ami elony... sosem szarad be, es a nomtatasi kep egy vizcsepotol nem maszatolodik (bar ujabb tintasugaras nyomtatok festeke sem annyira)


Ha foto minosegben, foto papirra akarsz nyomtatni, csak tintas johet szoba.


Ha "csunya" fotoval is megelegszel, de elkenben sok szines abrat nyomtatsz akkor szines lezer.


Techonolgiatol es szintol fuggetlenul, ha szkennelni masolni akarsz akkor multifunkcios. Ket oldalast gondold at.


Amugy nekem a munkam miatt szines multifunkcios lezer van. Szines alig fogy. De a ket oldalas tobb lapos automata szkennelest imadom :) Es amugy anyira nem gaz ha egy-egy fotot kinyomtatok. Nyilvan rondabb mint a leggagyibb tintas, de turheto.


Meg van egy ebayrol guberalt CD/DVD iro es nyomtato robotom, ami automatikusan cserelgeti, szinesen nyomtatja es irogatja lemezeket.. Bar ez mas teszta mint a kerdes, de ez imadnivalo ha 15 DVD-t kell irni es feliratozni. Ez is vagy 30e volt, bar a patron k. draga volt hozza.. bar ha nem szarad be nekem orok eletig eleg lesz.


Szoval ha DVD-t akarsz feliratizgatni tomegesen, akkor ilyen nyomtato robot kell neked. Nem irtaf

2021. dec. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
20%

Ja bocs.. mos olvastam el reszletesen a kivanalmat :)

Rremelem a tobblet infornacioert nem jar lepontozas.


Nyilvan neked szines multi nyomtato kell. De hogy a szines mit jelent az nagyon relevans. Inkabb foto, vagy inkabb szines rajzok? Mert ez donti el hogy lezer vagy festek.


Meg dontsd el hogy akarsz-e tomegesen szkennelni/masolni mert akkor autonatikus "eteto" (ADF) kell. Es foleg hogy az ADF is ketokdalas legyen es/vagy a nyomtatas is.


Nekem 5 eve van OKI MC363. Ketoldalas ADF-s szines duplex lezer. Sokat tud, bevezeteskor vagy 60eFt ajandek aron volt. De megbantam, hazudnak a figyasztasban (pedig 99% ban sima f-f szoveget nyomtatok, de kb 2x es a fogyasztas. Es 5 ev utan bekakilt.)


En egy HP M479fnw-gondolkodtam (170eFt volt 1 eve) mert a ketoldalas scan kell nekem. De ugy megszaladt az ara most (200eFt+) hogy mar nem annyira gondolkodom raja :)

2021. dec. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem igazán értem, hogy mi a pontos kritérium és, hogy ez a mostani nyomtatód miért nem jó mi a bajod vele. Nekem HP Deskjet 4535 van évek óta, még mindig rendben működik, bár az igaz, hogy csak eredeti patronnal használom. Egyesek a külső tartályosra, mások a színenként cserélhető belső patronosra esküsznek, de azt neked kell tudni, hogy eddig mennyibe került bele a patron és amit vennél újat, annak az ára mennyivel jobban jön ki. Nekem nem érné meg külső tartályos, mert amennyivel drágább, annyival nem vagyok beljebb, keveset nyomtatok, heti/havi 1-5x.
2021. dec. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!