Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A discord nem enged be a...

A discord nem enged be a szerverre mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Durván fél órája csatlakoztam egy szerverre ott voltam úgy 5 percet még semmit nem csináltam gyakorlatilag egyszer csak hirtelen áttdobott egy másik szerverre (amibe már bent voltam) és eltünt amiből kidobott próbáltam újra csatlakozni de se googleon keresztül se a facebook csoporton keresztül nem tudtam kicsit töltött és belépett a discordba a szerver meg sehol.


A szabályzat ellen nem csinálhattam semmit tekintve hogy 5 percig voltam bemt a szerveren és semmit nem csináltam még csak megnéztem hlgy mi van a szerveren.


Az meg elég valószínűtlen hogy törölték mert javában folyt ott az élet és alapból egy 10.000-res szerverről beszélünk



2021. dec. 22. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Pedig akkor valószínűleg bannoltak. Nem volt semmilyen kritérium, aminek nem feleltél meg?
2021. dec. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Semmi probléma nem kellett hogy legyen. A szabályzat a chatel volt kapcsolatos és annak tekintetében hogy egy szót nem írtam elég valószínűtlen hogy azért.
2021. dec. 22. 17:59
 3/4 A kérdező kommentje:
És az is érdekes hogy másik acc-al se nagyon akarta az igazságot
2021. dec. 22. 18:00
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A nagyobb szervereken szokott lenni verification rendszer, nem lehet, hogy nem teljesítetted, és úgymond ki lettél szűrve?
2021. dec. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!