Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi történt ezzel a Discord...

Mi történt ezzel a Discord szerverrel?

Figyelt kérdés
Kb. 2-3 hónapja hozzá lettem adva egy Among Us-os Discord csoporthoz, de ma mikor beléptem, hogy kérdezzek meg valamit, akkor azt írta ki, hogy "Nincsenek szöveges csatornák. Furcsa helyen találod magad. Egy szöveges csatornához sincs hozzáférésed, vagy egy sincs ezen a szerveren." Mi történt?

2020. nov. 17. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kirúgtak, vagy megszűnt.
2020. nov. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kirúgni biztos, hogy nem rúgtak ki, mert azt előre jelezte volna hogy /kick(név). És ha pedig megszűnik egy szerver én úgy tudom, hogy akkor nem is mutatja már a szervert (és ez a kirúgásnál is így van).
2020. nov. 17. 14:46
 3/5 anonim ***** válasza:
A szerver maga még létezik, csak kitörölték róla a csatornákat, vagy rangrendszert vezettek be, neked meg egyikhez sincs hozzáférésed.
2020. nov. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát, akkor valószínűleg kitörölték a csatornákat. Ez egy csoport, amit a barátaim csináltak, biztos szóltak volna, ha rangrendszert vezetnek be és én nem látnám többé, amit írnak.
2020. nov. 17. 15:05
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg barátaid hogy mi történt csoporttal lehet hogy ők tudják.
2020. nov. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!