Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az ebay mennyire megbízható...

Az ebay mennyire megbízható Videókártya terén?

Figyelt kérdés
2021. dec. 23. 09:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ebay nem aruhaz, hanem egy piacter, egyeni vevoktol vagy kereskedoktol vasarolsz barmit is ott.


Mivel a VGA-k piaca iszonyuan felporgott, sok a csalo is. A helyedben tizszeres ovatossaggal kezelnek minden 'tul szep hogy igaz legyen'-jellegu ajanlatot.

2021. dec. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És hárdverapron mennyire biztonságos ugyanilyen szempontbol?

Nem vagyok jártas ezekbe.

2021. dec. 23. 09:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha olyantól vásárolsz, akinek már 22 ezer értékelése van, és 98-100%-os, akkor biztos megbízható az eladó. Amúgy van pénzvisszatérítési garancia arra az esetre, ha nem kapod meg a terméket, vagy ha nem azt kapod, amit rendeltél, mert csalók is akadnak bőven.
2021. dec. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A hardverapró is ilyen. Olyantól vásárolj, akinek csak pozitív értékelései vannak.
2021. dec. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

#4 Ez mind szép és jó, csak hogyha így működne minden eladás, akkor az életben nem tudna eladni a többség semmit 0 értékeléssel.


A kérdésre válaszolva:

kicsit több utánajárással jár, de keress a környékeden, hátha van valakinek eladó. Szinte biztos vagyok benne, hogy aki el is akarja adni és nem csaló az megengedi neked, hogy elmenj hozzá kipróbálni. Neki is jó mert nem kell postázgatni meg csomagolgatni, és neked is mert biztosra tudsz így menni.


Üdv.

2021. dec. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nézegettem én is. Az ebayen alacsony árakon indulnak a cuccok, de a licitek végére vagy magasra szökik az ár, vagy mivel nem érte el a legnagyobb licit a minimum árat amit az eladó gondolt, nem kapod meg olcsón.

Külföldi rendes webshopokban érdemes nézegetni, ha új kártyát akarsz, anyagilag nem jársz rosszabbul.

A hardverapro is jó, de azért itt is jobb körültekintőnek lenni.

2021. dec. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!