Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy laptop, benne Ati...

Van egy laptop, benne Ati Radeon HD 5145 videokártya. 1. Everest mennyire megbízható hőmérséklet érzékelők terén? Mert az ASC Ultimate-m magasabb fokokat ír ki 5-10-el. Többi kérdésem lentebb.

Figyelt kérdés

2. A CPU hőmérséklet 60 fok, a magok hőmérséklete csak 50 fok, melyiket kell figyelembe venni?

3. A GPU meddig mehet fel? Most kezdtem a COD 4-et, nem sdzaggat, lazán bírja a gép, I3-as proci van benne, 4 gb ram-mal, de szeretném tudni, hogy ez a típus, pláne laptopban meddig szabad, és ha túlmegy azon a hőfokon, amiket írtok optimálisnak, akkor elviszem ktiakaríttatni és újrapasztáztatni, ha van a videokártyán is ilyen, mint a processzornál, mert egy 6 éves bontatlan laptop ez. :) Köszi!


2017. júl. 19. 10:48
 1/2 Dongaben ***** válasza:
Tisztítani, újrapasztázni 6 év után nem butaság...sőt, kell is! Szerintem 80 C-alatt nincs probléma, de nem vagyok hardver szakértő.:)
2017. júl. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hat a hat eves bontatlan laptopot en gondolkodas nelkul elvinnem kitakarittatni, pasztaztatni. Everest, mai neven Aida64 megbizhato, de ugyanezet megmondja neked a Speccy is, utobbi ingyenes program. Egy lenyegre toro Aida64. :)


CPU homersekletbol ugy tudom a mag homersekletet nezzuk, 50 fok az meg okes. Minden procinak van egy max erteke, ha afole megy, akkor a gep kikapcsol pl. Az ATI HD nem tudom meddig mehet fel. Nincs nagyon egyen ertek, mert minden CPU meg VGA mas.

2017. júl. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!