Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha felcsatlakozik(nak) a...

Ha felcsatlakozik(nak) a szomszéd(ok) a wifimre telóval, elképzelhető az, hogy az én google fiókomba lép be, ha ki van nyitva éppen?Vagy csak az én keresőmet tudja használni?

Figyelt kérdés

#internet #adatlopás #laptop #google fiók feltörése
2021. dec. 23. 15:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező, jelentettem a durva, tahó, agresszív válaszodat.
2021. dec. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ha fel tudit csatlakozni, akkor nem megfelelően van konfigzrálva a router. Nincs semmi védelem beállítva?

De ha még a router niyitott is, még az internetes csatlakozásodat ki kell, higy játsza.

2021. dec. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Egyértelműen kiderült, hogy a szomszéd lopta a netet, sajnos vékonyak a falak ha nyitva az ablak, mindenkit hallani és sokszor hangosan mondtum, ha ledobott a nett. ja és mindig ledobott, majd vezetékesre megcsináltattuk és lekapcsoltam a wifit. A köcsög szomszéd meg a folyosón és az ajtónk előtt rohangált hetekig a okostelójával és azt ordítozta, hogy any nincs wifi, mi a jelszó. HAHA, de addigra már megváltoztattam. Ja és jelezte is, hogy csatlakozott egy eszköz mindig, amiről kiderítettük, hogy okosteló. Úgyhogy mindenkinek javaslom, hogy bizony gyanakodjon, ha folyton ledobja őt a net és furcsa tevékenységeket észlel. Azóta semmi.Azért köszönöm,azoknak, akik normálisan és segítőkészen válaszoltak. Hajrá jóindulat!
2022. júl. 12. 22:44
 14/15 anonim ***** válasza:

Mindenki nirmálisan válaszolt.

Ahhoz, hogy a google fiókodban turkálhasson ismernie kell a router jelszavát, a te internetes előfizetésedben használt felhasználónevedett, továbbá a fiókhoz használt felhasználónevet és jelszót.

Ezen felül, ga idegen eszközről próbál valaki belépni, a telefonodra kapsz egy üzenetett, és meg kell erősíteni, hogy te voltál.

2022. júl. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Úgyhogy mindenkinek javaslom, hogy bizony gyanakodjon,'

Nem gyanakszom és még sokan nem gyanakszanak, mert meggondoltan a saját wifijüket eleve jelszóval védik.

2022. júl. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!