Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan működik a visa ajándék...

Hogyan működik a visa ajándék kártya?

Figyelt kérdés

Online oldalról szeretnék rendelni valamit, de nincs bankkártyám. Láttam valahol hogy ha boltban veszek visa ajándék kártyát, akkor azzal tudok online oldalakon fizetni, viszont nem sok információt találok erről. Teljesen életképtelen vagyok, ezért meg akarom kerdezni, hogy:


1) hol tudok pontosan ilyen kártyát venni? Csak annyit kell fizetni érte amennyi a kártyán lesz, vagy kicsit több kell?


2) Hogy működik egy ajándék kártya? Még sose volt ilyenem, nem tudom hogy kell használni.


3) 18 év alatt lehet legálisan rendelni? Számít az hogy milyen névre kérem?


Nem akarom hogy a családom tudja, hogy mit rendelek ezért egy barátom címére rendelném, de persze én akarom fizetni. Valaki meg tudja válaszolni a kérdéseim? Előre is köszönöm



2021. dec. 26. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem egyszerubb csinaltatni egy bankkartyat? 14 eves kortol lehet szamlad is, bankkartyad is.
2021. dec. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szüleim nem akarnak bankártyát nekem, mert amúgy se nagyon használnám, és +pénzbe is kerül
2021. dec. 26. 14:27
 3/4 anonim ***** válasza:
En most errol igy nem talaltam semmit. Viszont az OTPnek is vannak ilyen kartyai: [link]
2021. dec. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2021. dec. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!