Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Abban az orosz esztergagépes...

Abban az orosz esztergagépes videoban mi történt?

Figyelt kérdés

Láttam egy videót ahol egy orosz pali beleakad az esztergagépbe, elkezdi a gép őt pörgetni és szószerint cafatokra tépi, biztos van aki látta már mert elég híres a videó, de nemértem pontosan hogy mi történt ott, mi miatt kapta ennyire szét a gép a csávót?

Szimplán a pörgetéstől?



2022. jan. 6. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
forgási sebesség és nyomaték. valószínűleg nem gyenge barkács gép volt, én még nem láttam a videót.
2022. jan. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de nem kell hozzá hatalmas fordulatszám, ha lassú fordulaton kap el, akkor is akkora erő van benne hogy simán széttördeli a csontjaid.
2022. jan. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

10-15 kilowattos motor forgatja a munkadarabokat egy ilyen gépben. Ha kabátot elkapja a tokmány, a gép szemernyit sem lassul és mindent magára teker. Egy munkakabát is sokszor erős, nem lehet pikk-pakk eltépni. Nagyjából látható, hogy a pali elindította a forgást és később közel hajolt a tokmányhoz, ami elkapta a vállát.

[link]

2022. jan. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogya tokmány és a munkadarab alatt ott az esterga hídja nem messze. Ezen a kis helyen forgatta át rengetegszer a testet. Nem maradt ép csontja már az első 1-2 fordulat után sem.
2022. jan. 7. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!