Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A szakdolgozatomat a wordbe...

A szakdolgozatomat a wordbe írom és tanárnő a véleményezés fülnel odaírt sok dolgot. Azokat kijavítottam, de magamtól szeretném folytatni akkor is így folytatja, hogy minta én véleményeket fűznek hozzá. Hogy lehet ezt kikapcsolni?

Figyelt kérdés
Tehát amit mondott azt mind kijavítottam és eltűntek így a megjegyzések és a szövegben véghez vitt változások is. Viszont ha szeretném folytatni és írni tovább akkor az enyémet is úgy írja mintha olyan javaslat lenne és nem rendes szövegnek. Ezt hogy lehet átállítani?
2022. jan. 21. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Megjegyzések kikapcsolása megvolt?

VAgy változások elfogadása?


És aztán a változások követése gomb kikapcsolása.


Hirtelen ezek jutottak eszembe. De lehet, hogy nem jól értem a problémát.

2022. jan. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szirty ***** válasza:
0%
Elektronikus eszköz hol jön képbe?
2022. jan. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
korrektúrát kapcsold ki
2022. jan. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm megtaláltam a ctrl+shift+e billentyűkombinációcal tudom ki be kapcsolni.
2022. jan. 21. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!