Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Macbook pro 2012 vagy macbook...

Macbook pro 2012 vagy macbook 12” 2016?

Figyelt kérdés

Melyik jobb választás ebay-en nagyjából egy árban vannak a pro nyilván erősebb de régebbi is és az aksija is gyengébb

Nekem amúgy sem erőgép kellene legfőképp netezésre e-mailezni filmet nézni kellene meg max képszerkesztésre és egyszerűbb video szerkesztésre nagy szempont még a hordozhatóság és az üzem idő (a nagyobb dolgokra van egy erős gépem is) viszont a macbook 12” megbízhatóságáról sok rosszat hallottam mit gondoltok?



2022. jan. 23. 11:28
 1/3 Áron válasza:
2012 macbook pro szerintem sokkal jobb
2022. jan. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze, teljesítményben jobb de az már nem támogatott szerintem nekem elég lenne a 12” csak nem tudom mennyire megbízható.
2022. jan. 23. 11:56
 3/3 Áron válasza:
Akkor vedd, azt de az könnyen megpusztul, ha komolyabb munkára használod, azt akkor várhatsz 30 percet mire visszahűti magát.
2022. jan. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!