Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szeretném kérni a véleményetek...

Olivér2002 kérdése:

Szeretném kérni a véleményeteket, hogy érdemes e váltanom win-ről mac-re? Azért kérdezem, mert most vettem egy win gépet és lefagyós. Én animációra és programkészítésre használom ill. használnám. Macbook pro 2012.

Figyelt kérdés

2016. aug. 7. 21:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Milyen konfigod van? Lehet, azért fagy le. Általában nem a windows dönt úgy, hogy ő most lefagy, hanem a géped kevés hozzá...
2016. aug. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A gépem i7 8 Gb Dell, Radeon R5, Animációs progi és Visual Studio van rajta.
2016. aug. 7. 21:45
 3/15 anonim ***** válasza:
Laptopod van? Az a videókártya elég gyenge, az lesz ott a gond, ha ajánlhatom, intel+nvidia a legjobb választás
2016. aug. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 |Orfeusz| ***** válasza:

Komoly munkára, ha muszáj laptopot használnod, akkor i7-xxxxHQ processzor kell, meg valószínűleg az animációkhoz jól jön egy dedikált videokártya.

Egy asztali géppel viszont olcsóbban megúszod.


Az operációs rendszernek a teljesítményhez nem sok köze van, nem valószínű, hogy a Windows fogja vissza.

2016. aug. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de akkor cseréljek vagy ne?
2016. aug. 7. 22:00
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem az operációs rendszer eszi meg az erőforrásokat, hanem a szoftver, amit rajta futtatsz.


Ettől független tehetsz egy próbát, ha annyira akarsz, de jelentős javulás nem lesz.

2016. aug. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
A progik nem szólnak bele, az biztos. Én nem szeretnék mindenáron váltani, de ha ez kell, akkor ez kell.
2016. aug. 7. 22:10
 8/15 anonim ***** válasza:
Dehogynem, ha komoly programokat használsz, akkor bizony rendesen megmunkáltatod a gépedet. Nem ismerem azt amit írtál, az animációsat meg le se írtad
2016. aug. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Mármint a saját progiaimra írtam azt, hogy nem. Amúgy Blender a neve.
2016. aug. 7. 22:29
 10/15 anonim ***** válasza:

Mikori gép, illetve mi a pontos típusa? Milyen hőmérsékleten üzemel, mikor lefagy? Ha nem ezzel van a gond, próbálj meg más meghajtóprogramot feltenni a videokártyához, illetve esetleg más Windows verziót (teszem azt 7 helyett 10-et és fordítva). Nem jellemző, hogy túlterheltség miatt lefagyjon egy gép, normális hűtés és driverek esetén.

Kérdésedre válaszolva, szerintem nem Windows-zal lesz gond, én legalábbis probléma nélkül tudok dolgozni rajta. Milyen platformra fejlesztesz, hogy Visual Studio-t egy csettintéssel le tudnád váltani Xcode-ra?

2016. aug. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!