Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szerintetek egy 11.es megtud...

Insegura kérdése:

Szerintetek egy 11.es megtud egy ilyet epiteni, programozni? Esetleg tudtok nekem segíteni,hogy milyen alkatrészek szükségesek hozzá? Programot felírni vagy bármi jellegű segítség, vagy további projekt ötleteket is elfogadok, ami ennél egyszerűbb.

Figyelt kérdés
[link]

2022. jan. 24. 09:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Legyen otthon forrasztó állomásod, ón, lehetoleg folyatoszer is, rendeld meg a kitet a hestore.hu-rol, vagy ahonnan akarod.. A válaszom ha egy kicsit is értesz az elektronikához akkor megpróbálkozhatsz vele. Ügyelj arra hogy ne nagyon melegedjenek az alkatrészek forrasztáskor

. főleg az ic, a 7 szegmenst pedig az alldatasheet.hu szerint használd es kösd be, ha nem adnak hozzá pontos leirast. Ha bármiben elakadsz szólj nyugodtan

2022. jan. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Szirty ***** válasza:

Ha kitet veszel, nem kell tudni milyen alkatrész kell hozzá, mert minden alkatrészt tartalmaz a csomag.

Programoznod sem kell elvileg.

2022. jan. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hestorerol megrendeltem,Sprintloyautban megtudom építeni a nyáktervet? Valami jó kapcsolási rajzot tudnátok?
2022. jan. 28. 22:01
 4/7 Szirty ***** válasza:

Kapcsolási rajzot szeretnél, meg nyáktervet...

De mihez pontosan? Az világos hogy óra, de pontosan milyen óra?

Milyen kapcsolást szeretnél milyen áramkörhöz?


Mit rendeltél a hestore-ról?

Linkeltél egy videót amiben Walter Reéb összeállít egy óra kitet.

Abban a videóban szerintem teljesen világos hogy a kit tartalmazza a nyomtatott áramkört, az összes alkatrészt és a felprogramozott mikrovezérlőt is. Tehát sem kapcsolási rajzra nincs szükség, se programozásra, se NYÁK terv készítésre.


Jó lenne ha pontosan leírnád miből mit szeretnél összehozni mert így nem tudunk segíteni szerintem.

2022. jan. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Szirty ***** válasza:

Ezt rendelted meg?

[link]

2022. jan. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen azt, bocsánat a pontatlanságért. Ez nekem egy projekt lenne és azért vettem meg a kitet mert abban megvannak az alkatrészek semmi másért, sprintloyautban próbáltam összerakni a nyákot ( ugye a projekt így egész,ha én csinálom és tanulok is ezzel)
2022. febr. 2. 21:23
 7/7 Szirty ***** válasza:

Tehát vettél egy kitet, de a hozzá való NYÁK-ot magad akarod megtervezni és a saját NYÁK-odon akarod felépíteni azt az órát?


Vagy csak meg akard rajzolni pontosan ugyanazt a NYÁK-ot sprint layouttal amit a kit-ben adnak?


Leírhatnád végre pontosan mit is szeretnél, mert így hónapokig is eltarthat mire összekérdezgetjük azt amit eleve tudsz.

2022. febr. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!