Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Fognak tudni segíteni a boltban?

Fognak tudni segíteni a boltban?

Figyelt kérdés

Digitális rajztáblát szeretnék venni, de nem értek hozzá. Utánanéztem neten, de egyik ezt írja, a másik azt.... Az emag-ba mennék el holnap, és kérném az eladó segítségét, de nincs konkrét elképzelésem, hogy mit szeretnék. Fog tudni segíteni? Nem fog hülyének nézni, hogy full laikusként odaállítok? Gondoltam elmondom, hogy kezdő vagyok, az első ilyen eszközöm lenne, és csupán hobbiból szeretném használni, mit ajánl? Ez így jó? Ez alapján fog tudni segíteni? Vagy készüljek föl valamiből?

Köszönöm!



2022. jan. 28. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben magam olvasnék utána és mélyednék el a témában. Persze nem kizárt, hogy a srác a táblák avatott ismerője lesz :)
2022. jan. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, mit ajánl, mert nem ért hozzá nagy eséllyrl.


Mennyi pénzed van rá? Mennyire komolyan rajzolsz?

2022. jan. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!