Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Körülbelül két napja a boltban...

Szokásos. kérdése:

Körülbelül két napja a boltban ahol dolgozom lopást követtek el. Az elkövetők 16-17 éves lányok (! ). A lopás értéke 10. 000 forint körül van. Tudnátok segiteni, hogy mit tudnék tenni? Arcról az egyikőjüket felismerem, és tudom, hova jár iskolába.

Figyelt kérdés
Az üzletben elméletileg van biztonsági kamera,de nem tudom hogy az öltözöt veszi-e.HELP!

2012. okt. 13. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ott dolgoznál akkor tudnád hogy van-e kamera,minden öltözőben van kamera úgyhogy ez bukta nem kell lopni
2012. okt. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyon kedves volt.de van kamera,csak mivel nem én vagyok a bolt tulajdonos,ezért nem tudom,hogy az öltözőre van e irányitva kamera.
2012. okt. 13. 10:49
 3/5 tomala ***** válasza:

Nem bonyolult: elfáradsz az illletékes kapitányságra, és feljelentést teszel ismeretlen tettes ellen lopás miatt.

A lopás tényét gondolom tudod bizonyítani leltárral, ha kérik, azt pedig a jegyzőkönyvbe mondod, honnan tudod, hogy ők voltak. És jelzed, hogy van biztonsági kamera.

Főnöknek szólsz, hogy majd jönnek a rendőrök a videóért, őrizze meg.

2012. okt. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!ezzel sokat segitettél...de hogy fogják kideriteni,hogy ki volt a tettes?
2012. okt. 14. 13:33
 5/5 tomala ***** válasza:
76%

Hát ha a kamera nem is a próbafülkékre volt irányítva, valahol azért csak sikerült róluk egy felvételt készíteni.


Ha nem, akkor is tudsz róluk személyleírást adni, azt is tudod, egyikük hova jár iskolába, illetve, hogy kb. mennyi idősek.


Ennyi információ alapján egy nyomozó az iskolában a szóba jöhető 5-6 osztály osztályfőnökétől kb. 20 perc alatt begyűjti az információt, hogy ki volt, és már lehet is kihallgatni.

Egy tapasztalt nyomozónak még egy dörzsöltebb kislánynál sem kell negyed óránál több, hogy kiszedje a beismerő vallomást - még a szülei jelenlétében is.


A kérdés, hogy mennyire lesznek elszántak a rendőrök. Néhányuk magasról tesz az ilyen ügyekre.

2012. okt. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!