Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy tölthetem fel zenéimet...

Hogy tölthetem fel zenéimet gépről telefonra USB csatlakozó nélkül?

Figyelt kérdés
Sajnos az USB kábelemet nem fogadja el a gép, nem ismeri fel. Már több oldalt néztem, alkalmazást, de egyikkel se jártam sikerrel. Valaki tudna nekem ebbe segíteni?

2022. febr. 3. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
google drive, feltöltöd és telefonra le, vagy bármely tárhely szolgáltató.
2022. febr. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, kipróbálom, erre nem is gondoltam. :D
2022. febr. 3. 21:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Bluetooth-tal is össze lehet kapcsolni (laptopokba van beépítve), vagy lehet venni adaptert.
2022. febr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Azt hiszem ez a Drive-os használat menni fog, eddig működik. Bluetooth-tot már próbáltam, sajnos az se akart működni. Mindenesetre köszi. :)
2022. febr. 3. 21:23
 5/5 anonim válasza:
100%
Sok telefon file kezeloje tud FTP szervert inditani (arra is csatlakozhatsz). Bar ha jol sejtem, ez mar bonyolult lenne neked, en azert itt hagyom, hatha mas is ratalal erre a topikra..
2022. febr. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!