Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egyetemhez 2 in 1 átalakítható...

Egyetemhez 2 in 1 átalakítható laptop jó ötlet?

Figyelt kérdés
Továbbtanuláshoz keresek új laptopot és nagyon mozgatják a fantáziám a 2 in 1 laptopok, elsősorban a digitális tollal készíthető jegyzetek miatt. Akinek van, milyen tapasztalatai vannak vele? Vagy érdemesebb lenne egy hagyományos laptop?

2022. febr. 7. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát attól függ milyen egyetemhez.

Mert ha például valamilyen humánosabb irányba mész, akkor tökéletes szerintem.


Viszont nekem gépészmérnökként sok nagy gépigényű szoftvert kell használnom (pl AutoCad, Revit, SketchUp stb.), amikhez egy átlagos ilyen tabletes gép vagy kevés lenne, vagy rohadt drága lenne, és jobban megérné egy laptop és egy tablet külön.


Ez alapján fontold meg! 😁

2022. febr. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy brutál árú, azaz horror drága laptopot vegyél, csúcskategóriásat (brutál sok RAM-mal, hatalmas winyóval és harapós processzorral), vagy vegyél két eszközt, egy laptopot és egy tabletet... utóbbival szerintem sokkal drágábban jössz ki, mert azért egy ilyen képzés mellett mindkét eszköznek hoznia kell egy elvárt, megkövetelt teljesítményszintet, tehát a laptop sem lehet olyan, ami mondjuk szövegszerkesztésen meg böngészésen kívül semmi másra nem jó...
2022. febr. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyébként orvosi egyetemre kellene. Sok a molekulaképlet, ábrák, stb. és már sajnálom a papírt használni a folyamatos rajzolgatásra.
2022. febr. 7. 16:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Erre léteznek digitális jegyzetelők, amikkel már elmenthetsz mindent, igaz az is drága.
2022. febr. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!