Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ide írom, mert találtam...

Ide írom, mert találtam laptop kategóriát. Mennyire kell komolyan venni az Avast figyelmeztetéseit?

Figyelt kérdés

A gépet a következők lassítják:

Hibás beállításkulcs: 165

Szükségtelen rendszerfájlok: 5 GB

(Nem tudok megszabadulni az Avasttól) Kb. 2 éve töltöttem le először. Meg kellett volna újítani, de fizetősre. Nem hagy békén így sem.

Kaptam már olyan értesítést, hogy feltörték az e-mailemet, a tartózkodási helyem nyilvános (tudok róla, direkt így hagytam).



2022. febr. 18. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Nincs ebben semmi átverés.

Van egy valag hibás registry bejegyzés, de az még nem ok arra hogy az ember maga alá vizeljen ijedtében.

A szükségtelen rendszerfájl meg lehet hogy neki szükségtelen, nekem meg nem.

Az egész arra megy ki, hogy megmutassa milyen szerencsétlen vagy, de ha előfizetnél, akkor ő ezeket mind megoldaná neked automatikusan, 619 forintért havonta. Amit ha akarsz magad is megoldhatsz.

2022. febr. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Átment az egész egy kamuba, és csak azért ilyesztget, hogy fizess elő premiumra/prora. Hagyd figyelmen kívül. Az avast eddig is adathalász volt, de most még ezt megduplázta egy tulajdonosváltás.
2022. febr. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem is gyanús az egész. Köszönöm, mindkettőtöknek ment a hasznos-jel.
2022. febr. 18. 13:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Van Számítástechnika kategória legközelebb...
2022. febr. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"mert találtam laptop kategóriát"


hol?

2022. febr. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5.! Elektronikus eszközök - Egyéb kérdéseknél. (Alkategória.)


4.! Ezt a kategóriát többen olvassák, mint a Számítástecnikát.

2022. febr. 19. 10:06
 7/7 A kérdező kommentje:
5-nek: Nem jól írtam. A népszerű témáknál láttam. De ez miért olyan fontos? Nem kell válaszolni, látod, nem helyezték át, ezek szerint belefér...
2022. febr. 19. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!