Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Spirit Of Gamer deathmatch 3...

Spirit Of Gamer deathmatch 3 megéri?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nézegettem gépházakat és megtetszett az amit fent leírtam, de mindenhol megnéztem és egyszerűen nem tudom, mekkora, nem tudom, hogy az csak rgb az elején vagy ventillátor is. Szóval szeretném tudni a paramétereket és, hogy kb. mekkora. Pl. két kézzel kell fogni vagy elég csak eggyel. Én azt láttam a konzolvilágnál, hogy 2x12 cm. Az nagyon kicsi, úgyhogy nem tudom.

2022. febr. 25. 13:58
 1/2 anonim válasza:
A 2x12cm az a ventilátorra értendő azaz van benne 2 db 12cm átmérőjű venti. Egy elől és egy hátúl vagy éppen mimdkettő elől. Csak a dizájn miatt én nem vennék házat, szerintem sokkal fontosabb a szellőzés és az anyaghasználat. Ha olcsóbb megoldást szeretnél akkor szétnéznék a SilentiumPC háza táján vagy a CoolerMasternél, a minőség is jobb.
2022. márc. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2022. márc. 20. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!