Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Be lehet valahogy állítani...

Be lehet valahogy állítani hogy normálisan szóljon a 2.1-es hangrendszer?

Figyelt kérdés

Vettem egy trust hangszórót.

Elég komoly kis cucc, csak az a probléma van hogy nem tudom beállítani hogy a számítógép 2.1-nek érzékelje. Sztereónak tudja csak. Utána olvastam hogy elméletileg nem is fogom tudni soha beállítani (realtek), mert hogy nincs ilyen lehetőség hogy 2.1, csak sztereó, 5.1, és 7.1 .

Kipróbáltam hogy rá dugtam a telefonomat és kb felrobbant a ház, olyat szólt. Viszont ha a számítógépre dugom, a mély egyáltalán nem nyújtja azt, amire amúgy képes ez a hangfal. Esetleg valami ötlet hogy mégis hogyan tudnám mégiscsak kihasználni teljes egészében a hangszóró adta lehetőségeket? Nem akarok kidobni 30ezret az ablakon csak mert egy rakás szar a Windows rendszere…:(

Előre is köszönöm.



2022. jan. 14. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
pontosan melyik cucc ez?
2022. jan. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pontosabban egy TRUST 19023 GXT 38 2.1 hangfalszettről van szó.
2022. jan. 15. 04:59
 3/6 Zzzoli ***** válasza:
A komolytól azért messze áll, de ezzel nem azt írom hogy rossz. Ha a géped nem hajtja ki rendesen, nem a szoftverrel, azaz a Windowszal van a baj, hanem a hardvereddel. Van egy alaplapod, amin van egy alap, egy dolláros hangprocesszor, hát ez ennyit produkál. Ne félj egy minőségi hangkártyával, ami kb. ugyanannyiba kerül mint ez a 2.1 oda tudnál neki vágni és még mellé opció is több lenne a hangszórókonfig megszólaltatásához is.
2022. jan. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Utána jarok milyen hangkártya van a gépemben.
2022. jan. 15. 15:52
 5/6 anonim ***** válasza:
A 2.1 az sztereó. Szereó két hangszórót jelent. A 2.1 két oldalsó hangszórot és 1 mélynyomót jelent. Az alaplapi hangkártya nem lesz elég egy ilyen cuccnak. Vegyél egy extra hangkártyát hozzá, de minőségit!
2022. jan. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
asrock a320m-hdv alaplaphoz milyen hangkártyát vegyek? vagy mi az ajánlott? ehhez a hangfalhoz pl.
2022. jan. 17. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!