Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Honnan tudok kis mennyiségben...

Honnan tudok kis mennyiségben ellenállásokat rendelni?

Figyelt kérdés

Olyan helyet keresek ahol nem 1000 db-ot lehet minimum hanem mondjuk 50db-ot…. Tehát minél kisebb mennyiségben.


Előre is köszönöm.



2022. febr. 27. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

En innen rendeltem, de sokat kell ra varni

[link]

2022. febr. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lomex.hu, farnell.com, mouser.com melyik szimpatikusabb. A Lomex a legolcsóbb, de a legkisebb a választéka, a másik kettő drágább. Mindegyiktől 2-3 napon belül megérkezik. Altalában már 1 db-ot is tudsz rendelni csak akkor drágább, néhány esetben van 5 db-os limit az ellenállásoknál (pl. a Farnellnél és a Mousernél). Én mindegyiktől szoktam rendelni, van, hogy egy kapcsoláshoz mindhárom helyről.


Van még a TME és az RS online is, onnan csak 1x 2x rendeltem, nincs velük rendszeres tapasztalatom.

2022. febr. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tőlem. Milyen értékű kell és mennyi.
2022. febr. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egyenlőre kaptam a sulimból pár darabot, csak majd a közel jövőbe ha még szükség lesz rá, akkor tudjak hová fordulni.
2022. febr. 27. 21:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Én ilyet szoktam rendelni, kb. éves szükségletemet fedezi, és ennyiből itthon talán még a posta se jönne ki:

[link]

Néha meg amúgy is elkerülhetetlen hogy elmenjek a boltba.

2022. febr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Lomex, Hestore, Conrad, még van még sok ilyen oldal. Mondjuk lomex-ben van nettó 2000Ft-os rendelési minimum.
2022. febr. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Conrad, Hestore, HQ elektronika én tőlük szoktam
2022. febr. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!