Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit érdemes tudni vezetéknélkü...

Isti22 kérdése:

Mit érdemes tudni vezetéknélküli fülhallgató vásárlása előtt?

Figyelt kérdés

Eljött az idő, megadta magát a vezetékes fülhallgatóm, gondoltam átállok a vezetéknélküli technológiára.


A Mobilaréna ajánlása alapján megcéloztam a Haylou W1-et, szóval biztos nem lesz rossz vásár, de azért teljesen laikusként érdekelne, hogy kinek-milyen tapasztalata van ezzel a technológiával?


Általánosságban mi az, ami kellemesen ért és mi okozott csalódást, miután TWS-re váltottál?


2022. márc. 2. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem állandó félelmem, hogy kiesik a fülemből, és nincs rá mód, hogy a forgalomban megtalálom. Igy csak odahaza hallgatom. Ha valaki aki tudja a megoldást, írhatna.
2022. márc. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem folyton mozgott a fülemben, amikor létem, élvezhetetlen volt a zene. A megoldás, hogy gumikacsost kell venni, ami a fülbe úgymond belekapadzkodik, és stabilan tartja.
2022. márc. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Anno ettől én is tartottam,aztán kipróbáltam, vettem egyet és egyáltalán nem esik ki, persze nem ugrálok vagy sportolok benne. Nekem egy másik bajom van ezekkel, hogy olyan aprók, hogy rendes fogás sincs rajtuk, dobozból ki-be rakásnál simán el lehet ejteni, ha nem figyelsz.
2022. márc. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tettem rá nagyobb gumit, ami jó a fülembe, de akkor meg nem megy bele a töltőbe.
2022. márc. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megvettem, így elsőre nincs vele különösebb gondom, kicsit persze szokni kell. Pár hónap múlva majd visszaírok :)
2022. márc. 5. 17:24
 6/7 A kérdező kommentje:

Szóval így egy hónap után:

- féltem, hogy dobozhangja lesz, de nem, rendben van a hangzás

- féltem, hogy könnyen le fog merülni az elem; ezt egyelőre nem tudom, városon belül egyelőre elegendő, nagyobb utazásoknál lehet, hogy gond lesz

- ami zavar, hogy érintésvezérléses, így ha hozzáérek, leáll/léptet, ami bosszantó, főleg ha csak igazítani akarok rajta.

2022. ápr. 2. 21:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon kényelmes, nagyon hozzá lehet szokni, és nagyon bele lehet merülni a zenébe. Annyira, hogy simán alámész a villamos alá. Még csak észre sem veszed.
2022. ápr. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!